Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megjött, teljesen el...

Ma megjött, teljesen el vagyok keseredve, úgy érzem soha nem fog összejönni, pedig a második lenne, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ti is éreztetek így? És összejött? Nem tudom nem akarni...
2008. jún. 28. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem mindig sikerül :( ha fiatal"abb" vagy akkor biztos hamar sikerülni ne aggódj! egyszer csak összejön :) mindig 2 héttel a menzeszed kezdete után lépjetek akcióba :) és az elött ne csináljatok sok mindent hogy jó sok egészséges nagy sperma kerüljön a méhedbe :)
2008. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na ilyet ki se találj, hogy nem fog sikerülni!!! Különösen úgy, hogy már egyszer sikerült.

Valami miatt, még nincs itt az ideje. Minden történik valamiért, és amikor majd megszületik, akkor megérted, hogy érdemes volt Rá várnod!!!

Lehet, hogy már a következő hónapban összejön...

Tudja Ő pontosan, hogy mikor kell jönnie. :)))

2008. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz még annyit, hogy a kislányom mondott egy verset az óvodai ballagásán. Így szólt: " Miért gondolod azt, hogy én nem voltam mielőtt megszülettem? Én mindig voltam, csak akkor még nem akartam róla szólni Neked, mert még kislány voltál." :)))
2008. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pontosan megértem mit érzel, mert én is ugyan ilyen cipőben járok. mi is a második babát szeretnénk, és nekem sem sikerül teherbe esnem.mikor olvagatom a cikkeket, hogy 1,5-2 év után estek teherbe, teljesen elkeseredek. nekünk ez a 3.hónapunk gyógyszer nélkül, de én már most is el vagyok keseredve, hogy nem sikerül, pedig nagyon szeretném. mindig azzal próbálom magam nyugtatni, hogy talán, majd a következő hónapban sikerüni fog. tanácsolom neked is ezt. szurkolok neked is.

2008. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!! Nagyon jó ez a sok biztatás!!
2008. jún. 29. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!