Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az igazság az ovulációval...

Mi az igazság az ovulációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha a hőmérsékletem még nem változott, nem ment se fel se le, de ma délután jelentkezett egy kis tojásfehérje akkor most mi van? akkor az ovu majd csak 2-3-nap múlva lesz, vagy most van ? mi igaz abból hogy reggel van tüszőrepedés?Azért szeretném tudni mert áll a tüszőrepedés követő 6-12 óra a legalkalmasabb.
2009. okt. 21. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:
tegnap és tegnap előtt is volt tojásfehérje folyásom, de tegnap este az ovu teszt - lett . miért? mikor lesz ovu?
2009. okt. 23. 11:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozom sem a hőmmel, sem a folyásommal, csak az ovutesztnek hiszek!! Tesztelj ma délután is meg holnap is, szerintem nem volt még péd.
2009. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ha van valami hormonproblémád, akkor az ovu teszt téved pozitív és negatív irányban is. Amit tapasztaltam magamon: tojásfehérje, majd rá 3-4 nappal ovuláció.
2009. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ovuláció a + teszt után min. 24 óra. Tehát akkor van, amikor már - a teszt. Nálam működött.
2009. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!