Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 26-a környékére?...

Ki nem várja 26-a környékére? Milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
Én iszom cickafarkot és palástfüvet és barátcserjét szedek. Nem tudom ez-e az oka, de nem érzékeny a mellem egyáltalán, pedig ilyenkor már az szokott lenni. A hasam és a derekam alja fájdogál időnként.Ha babás lennék lenne mellérzékenységem ugye? Görbét nem vezetek.
2009. okt. 20. 07:14
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( új hónap, új remények!!! Ti amúgy mióta próbálkoztok? és milyen trükköket vetettetek eddig be? kíváncsi vagyok. :)
2009. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Tavaly volt egy vetélésem.(nem tervezett terhesség ikrekkel)kis pihi és most 3hónapja próbákozunk.1hónapja iszom a cickát majd a palást.csak most tudtam,hogy nem lehet ízesíteni,mert veszít a hatásból.:Stehát ma kezdtem hivatalosan inni.más tükkünk nincs.minden nap 18as.:)
2009. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
tegnap 08:12 vagyok,nekem is megjött, bár ennek én most örülök.
2009. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! Te hogy vagy?
2009. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos reggel megjött. Pedig már minden olyan tünetet produkáltam, ami eddig nem volt. Igaz ittam eddig cickafark majd palástfű teát + barátcserjét szedek ( hosszúak nagyon a ciklusaim, remélem rendbehozza ez volt az első hónap. 3 hónapig szedem.)Megpróbálok előre tekinteni, bár most nagyon elkeseredtem. Búcsúzom tőletek, jó ez az oldal, de ettől csak jobban rágörcsölök a dologra. Szeretkezni fogok a párommal amikor csak jólesik, minél többet és bízom a teremtőben, hogy a karácsonyi ajándékunk a családnak a pici babó eljövetele lesz. Sok sikert mindenkinek.
2009. okt. 30. 13:11
 56/57 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is megjött:-( Majd ez a hónap talán sikeresebb lesz:-)
2009. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
nekem is sajnos.. de fel a fejjel lányok, megosztjuk a tapasztalatokat ebben a hónapban is. Nekem legalábbis jó veletek beszélni, hogy kinek hogy alakul a ciklusa és hogy össze tudom hasonlítani.
2009. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!