Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-a környékére nem várók! Mi...

28-a környékére nem várók! Mi van veletek? Vannak szokatlan tüneteitek? Van esetleg olyan ami eltér a menszi előtti megszokottól? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 12:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én 28-29-re nemvárom, azt hiszem 28-án fogok tesztelni. Semmi tünetem nincs, csak a mellfájás, de az nagyon,illetve néha szurkál a hasam. Van görbéd? Az enyém:

[link]

Sajna nem tudunk sokat együtt lenni, de azt hiszem pont eltaláltuk az ovut. :)

2009. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én is 28-ra nem várom. Nekem ovum sem volt. Ilyen még soha nem történt. Teljesen el vagyok keseredve. Egész hónapban fáj a hasam. Néhánnyal előtted feltettem egy kérdést evvel kapcsolatban. Ott a görbém is. Megnéznétek?
2009. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Melyik kérdés a tiéd? Van egy pár görbés kérdés.
2009. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Miért romlott el a görbém? Premens miatt?

Ez a címe. Nem tudom idemásolni.

2009. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Tényleg nem volt pé-d, de még lehet, ne keseredj el, lehet, h csak kitolódik! Talán pont a gyógyszer miatt.
2009. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Elvileg én is akkorra nem várnám, de elég furcsára sikeredett a ciklusom most. :S Nekem szúrkál a petefészkem, ezen kívül semmi problémám nincs... A görbém:

[link]


Várom hozzáértők véleményét, mert nekem magas... :) De nem a hőm. :D

2009. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Helló!

Nekem nagyon égnek a cicijeim,nem érzékenyek,hanem szabályosan égnek belülről,és tapintásra nagyon forrók.

Ha lehajolok,akkor még jobban érzem.Nekem nincs hasszúrka hanem lüktet a méhem környéke.Ja és én,aki éjfél elött nem igen kerülök ágyba,tegnapelött és tegnap is 20.30-kor már aludtam!Rengeteg krémes nyákom is van.Én vasárnap-keddre nem várom.

2009. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
[link] Szia én 27 -én nem várom,5 napot biztos várok a teszttel mert múlt hónapba is késett annyit.Remélem sikerül.
2009. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,szerintem nagyon keveset vagytok együtt a pároddal....bocsi nem sértésként.Ott voltak a termékeny napjaid és ti pont akkor nem voltatok együtt.Hát...a hőd fent van de minden nőnek fent van függetlenül attól,hogy megfogant-e vagy sem a mensi napjáig.
2009. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 28-ára nem várom, remélem nem is jön meg, de tünet az nincs. Majd kiderül, de már nagyon türelmetlen vagyok.
2009. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!