Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-a környékére nem várók! Mi...

28-a környékére nem várók! Mi van veletek? Vannak szokatlan tüneteitek? Van esetleg olyan ami eltér a menszi előtti megszokottól? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 12:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én érdekesen alakulok. Nem tudom, mi van. Feltettem egy kérdést, hogy miért erősebb az ovutesztem 5 nappal a nemvárt előtt, mint középidőben címmel, mert nem értem, mi játszódik le a szervezetemben. Eddig normális ciklusaim voltak hőügyileg, de ez az első hónap, amikor vettem ovuteszteket. Én kis naiv, azt hittem, 5 db elég lesz. Most vettem még 20-at, és a köv. hóban végig nézem,mert a hőm ezek szerint lehet, hogy eddig is átvert. Szerintetek volt pé-m akkor, amikor a c.hu bejelölte? Vagy ahhoz képest túl alacsony a hő, és nem repedt meg?
2009. okt. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
29-re nem várom és kiborulás határán állok mert ma mesi előjelesen fájt a hasam és iszonyúan fáj a cicim, tuti megint nem sikerült a hőm még fent van 37,de én nem reménykedem.szerintetek? ti mit éreztek???? 1 éve próbálkozunk
2009. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!