Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-a környékére nem várók! Mi...

28-a környékére nem várók! Mi van veletek? Vannak szokatlan tüneteitek? Van esetleg olyan ami eltér a menszi előtti megszokottól? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 12:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kedves 15.06-os nekem írtál,sajnos laparoscopiás mütétem volt és előbb nem tudtunk eggyütt lenni.De a 15 és 16-ik napon volt sok tojásfehérjés nyák,úgyhogy szerintem van még esélyem.Köszi.
2009. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
kedves utolsó,írtam már,hogy nem sértésből írtam,csak keveseltem.de most,hogy tudom az előzményeket,így már érthető.Én kedden tesztelek,jaj rettenetesen égnek a cickóim!
2009. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
13:38-as vagyok. Az én görbémről mi a véleményetek? Szépnek nem szép, azt tudom... :)
2009. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nekem ilyenkor már van mellfeszülésem napról napra erősebb, most meg szinte semmi, talán egy kicsit duzzadtabb, de lehet, hogy csak beképzelem. Ez lehet valyon babás tünet?
2009. okt. 22. 15:50
 15/22 anonim ***** válasza:
kedves utolsó,a mellfeszülésnek-nem feszülésnek semmi köze a babához,van aki érzi van aki nem.Majd a nemvárt napján a tesztelés mondja meg az igazat,vagy még nemvárt után,kinek mikor.
2009. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
sziasztok, látom jó sokan vagyunk én is 28-29-re nem ,nagyon nem várom, de eddig nekem csak mellfeszülés, hasszurka és egypici folyás,de ez a mesi előjele is lehet!sajnos!már egy éve próbálkozunk, de azért minden hónapban kitartóan reménykedek.a hőm fent van de ez is normális mesi elött.mindenkinek drukkolok :)
2009. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bár tegnap senki nem reagált rá, azért megmutatom hogyan alakultam mára:

[link]


Még mindig várom jóindulatú, hozzáértők véleményét! :)

2009. okt. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, állitolag valakinek a beágyazódásnál le megy a hője utána vissza föl, remélem nálad ez lehet :)ja a kolléganőmnek is ilyen volt a görbéje amikor sikerült.hajrá :)
2009. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
[link] Sziasztok én 26vagy 27-re várom.Mi a véleményetek van esély babára?
2009. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Már a 15. dpo-n vagy. Nem csinálsz tesztet? Bár lejjebb ment a hőd, de szép.
2009. okt. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!