Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 24-e környékére nem...

Akik 24-e környékére nem várják! Mik a tüneteitek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hétfő délután óta olyan érzésem van néha mintha szurkálna a hasam, meg a petefészkemnél meg olyan most mintha egy lufi lenne és sugárzik a fura érzés a lábamba. Remélem ez az. A mellem viszont nem fáj pedig máskor ilyenkor már érzékeny, emellett most kezdtem inni a palástfűt lehet hogy csak amiatt van minden.

2009. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 28-ra nem várom. Hogy tünetek? Nekem már a peteérésem (ha ugyan akkor volt)óta nem múló mellfeszülésem, mellbimbó érzékenységem, alhasi szúrkálódás, görcsök, derékfájás. De volt már így máskor is és mégis megjött a nemvárt...sajna. Én már nem is merek reménykedni, mert már olyan régen vágyunk egy picire, hogy még egy kiborulás nem biztos hogy jót tenne. De azért szorítok neked, és szólj akármi is az 'eredmény'.

2009. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!