Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2,5 év után csak képzelődöm?...

2,5 év után csak képzelődöm? Gabriel 25-ös teszt, reggeli pisi, előtte pár órával voltam hajnalban. Ugyanaz a teszt csak többféle fotó.1. nem hiszem el 2. Nem túl halvány? Az én tudomásom szerint 19. dpo

Figyelt kérdés
[link] Jpg [link] 08_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg [link] 09_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg [link] Jpg

2013. júl. 9. 08:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
gratula!!! :))) mi 2 éve próbálkozunk az ilyen dolgok mindig újabb erőt adnak hogy tovább folytassam :')
2013. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Ez mindenkinek adjon erőt!!! 2,5 év és ennyi probléma, és mégis sikerült. Pont mikor lemondtam róla :)


A férjem egy életre emlékezni fog a tegnapi napra :D Hiába terveztem évekig, hogy majd hogyan mondom el, kiket szervezek be, hogy cd-t csinálok zenével. . st. . . tegnap mentem haza a munkából, már a liftben potyogtak a könnyeim, férjem nyitotta az ajtót, beléptem, és úgy elkezdtem bőgni, zokogni, hogy nem bírtam megszólalni. Majdnem megfulladtam. Ráadásul anyósom is ott volt, azt hitték hogy kirúgtak a munkahelyemről, vagy valaki erőszakoskodott velem a liftben. Szegény férjem csak ölelt, és várta, hogy megszólaljak, én meg annyit tudtam kinyögni: terhes vagyok. Semmi állapotos, vagy kisbabánk lesz, csak simán terhes vagyok. Ahogy ezt kimondtam, még jobban rázendítettem, így anyósom már annyira megijedt, hogy ő meg bent sírt a szobába :) Úgyhogy marha romantikusra sikerült.

Úgy döntöttünk csak a szülei és a szüleim fogják tudni a 12. hétig.

2013. júl. 10. 08:59
 23/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :) Egészséges és boldog babavárást kívánok!!! A párommal lassan 2 éve sikertelenek vagyunk, nála minden oké, nálam viszont pajzsmirigy alul működés és progreszteron hiány a gond. Gyógyszereket szedek rá és nagyon reménykedek, hogy hamarosan velünk is megtörténik a CSODA!!! :)
2013. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
ez így szép ahogy történt csak így spontán :') még én is meghatódtam :) szerintem egyszer majd én is sírva fogom elmondani a páromnak :) 21. -es voltam
2013. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Azóta van még 2 pozi tesztem, szurkolok nektek nagyon!!
2013. júl. 15. 09:25
 26/29 anonim ***** válasza:

Hidd el, ennél romantikusabb dolog nem is kell! Hiszen tervezett baba... nem elég romantikus ez a mai világban? :-)

Örülök nektek nagyon! :-)

2013. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
ezen én nagyon sírtam :))) Annyira jó volt olvasni ezt,mi is 3,5 éve várjuk.Szívből gratulálok,kivánok nektek minden jót amit csak szeretnétek az életben.Ez bizony sok erőt adott! :))Köszönöm!
2013. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szia GRATULÁLOK:)

Én is megkönnyeztem,hogy vajon ha majd egyszer eljutok oda hogyan mondom el.Még sajnos ez a rész eddig várat magára:(((Lehet én se tudnék kinyögni egy mukkot sem :)))

Szép babavárást:))

2013. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Komolyan nem felejtem el ezeket a szavakat, és gondolni fogok rátok így ismeretlenül is, küldöm a pozitív energiákat!!!

Kitartás!!

2013. júl. 16. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!