Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel ovulációs tesztem...

Gabriel ovulációs tesztem halvány lett bizhatók benne?

Figyelt kérdés
tegnap este 8-kor csináltam és egyből pozitív lett de nem olyan erős mint a kontroll csík de azért ott van.ti ismeritek ezt a tesztet megbizható?
2013. márc. 27. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem váltak be az ovu tesztek, viszont ha más tüneted is van mellé (hőmérő módszer, folyás, alhasi fájdalom stb.) akkor bízhatsz benne. Szerintem érdemesebb inkább a tested üzeneteire figyelni.
2013. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elmult a mensesem és másnap erős petefészek szurkálásaim voltak és alhasi fájdalom.ezért gondoltam tesztelek.szóval elmult a mensesem és rá két napra lett pozi az ovu teszt.szerintetek?
2013. márc. 27. 08:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az ovu teszt akkor pozitív, ha a teszt csík legalább olyan erős mint a kontroll csík. Addig nem. LH hormon mindig van a szervezetben, ezt mutatja kia halvány csík. Az LH szint az ovuláció előtt a legmagasabb, tehát akkor van elvileg ovud amikor a teszt a nagyon erős csík után (ez lehet akár több nap is) hirtelen megint halvány lesz.
2013. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!