Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2,5 év után csak képzelődöm?...

2,5 év után csak képzelődöm? Gabriel 25-ös teszt, reggeli pisi, előtte pár órával voltam hajnalban. Ugyanaz a teszt csak többféle fotó.1. nem hiszem el 2. Nem túl halvány? Az én tudomásom szerint 19. dpo

Figyelt kérdés
[link] Jpg [link] 08_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg [link] 09_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg [link] Jpg

2013. júl. 9. 08:45
1 2 3
 11/29 Lues ***** válasza:
Gratulálok! Vigyázz magatokra nagyon!!!!!!!
2013. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Az legyen a legnagyobb gondod, hogy nehezen tudsz ide képet felrakni. És a legnagyobb örömöd, ez a pozitív teszt:) Nagyon gratulálok!
2013. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) A FER14 szuper nagyon :) Nálunk 3x annyi jó spermium lett a szedésétől 1 hónap után :)
2013. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon szép teszt! A Gabriel bennem nagyon szép emlékeket idéz: ilyen teszt mutatta meg halványan, de egyértelműen, hogy babám lesz :) Úgyhogy még egy kicsit meg is könnyeztem :) (elveszítettem a babámat fejlődési rendellenesség miatt).


Nagyon sok boldogságot kívánok. Tényleg egy igazi csoda történt Veletek most :):):) Ha 2,5 évig azon dolgoztatok, hogy babátok legyen, akkor fantasztikus kis kuckója van, nem lesz ott semmi gond!!!!!!!


Gratulálok!


Ja, és nem halvány, az enyém ennél halványabb volt, majd egyre erősödött napokkal később. Az első pozitív tesztem után 3 nappal már a tesztcsík előbb megjelent, mint a kontroll és erősebb is volt!!!! :)

2013. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ez bizony pozitív kedves:-)

Gratulálok:)))

28+4hkm

2013. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezeket a szavakat, annyian járunk hasonló cipőben, és én igyekeztem mindenkit mindig biztatni és segíteni. Mindenkinek kívánom, hogy sikerüljön és egészségben megszülessen. Még nem is fogom fel hogy milyen érzés, de az tuti, hogy senkitől nem veheti el az élet azt a csodát hogy gyermeke legyen.


Utolsó! Sajnálom nagyon és kitartás.

CSODÁK IGENIS LÉTEZNEK.!

2013. júl. 9. 10:27
 17/29 anonim ***** válasza:

:-)

Nem képzelődsz, kismama vagy!

Kívánom hogy két nap múlva egy szép, erős pozitívat tesztelj, és 2 hét múlva gyönyörködhess a kis szíve pulzálásában! :-)

2013. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
gratula, vigyázz Magatokra!
2013. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én is 2 csíkot látok, és kicsi az esélye, hogy mindannyiunknak káprázzon a szeme. Szóval gratulálok mindegyikőtöknek! :)
2013. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok, gyönyörű pozitív! :)
2013. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!