Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » GABRIEL teszt nagyon halvány?

GABRIEL teszt nagyon halvány?

Figyelt kérdés
ma teszteltem vele és mikor át ment rajta a pisi és egész hátér rózsaszinű volt látam halványan a második csíkot is de ahogy kitisztult felvettem megnézni nem látszódót már de ha lerakom látszik miért? pedig ismerem ezt a tesztet jó fajta.
2013. márc. 11. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet még nagyon korai volt. várj pár napot. mikorra nem vártad?
2013. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem várom 13-ára.még két nap.
2013. márc. 11. 13:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is itt van a kezemben egy szombati nagyon halvány Gabriel. Én szerdán tesztelek újra, mert már nem merek hinni benne, szóval izgulhatunk együtt. Te követezőre mikor tesztelsz? Mikorra nem várod/vártad (nekem 4 napja késik)?

Bocs az offokért csak jó érezni, hogy valakivel egy cipőben járunk.

2013. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

juj akkor simán lehet halványka:) vár még 2-3 napot, és tesztelj reggel egyet, drukkolok:))) nekem ilyen volt a nagyon halványkám:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! :) én is épp ma teszteltem Gabriellel, de sajnos még negativ :(


Szerintem a te esetedben korai terhességről van szó. Várj pár napot és tesztelj ujra :) Sok sikert :)

2013. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nem várom még van két napom.de remélem nem fog megjöni..... már émelygésem is van néha megszédűlők és feszűlnek a melleim is jócskán és néha szúr a bal petefészkemnél és na.. a hőhullámról meg elkap néha szóval jó lenne ha baba lenne .nektek is drukolok legyetek babások és irjatok :)
2013. márc. 11. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:

én a gabriellel mindig befürdök...

A Fiammal 3 éve 8 tesztet csináltam 2 hét alatt mind negatív volt az utolsó negatív és pozitív tesztem előtt 2 nap volt ami pozitív lett az clearblue volt és elő pillanatban még pislogni se volt időm pozitív lett...


Most ismét 3 negatív és egy más fajta elő másodpercben pozitív... Nem veszek többet gabriellt semmiképp

2013. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
űdv.ma regel gabriel tesztem nega lett holnapra nem várnám... és ti hogy vagytok
2013. márc. 12. 08:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! En is igy voltam... Pejteken teszteltem 2 hete.negativ lett. Kesett 1 hetet faj a mellem es masmilyen teszttel rogton pozitiv lett. En a gabriellt mar kidobott penznek gondolom.
2013. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kiprobáltam a Lily teszt csíkot is ma mert az 20-as.de sajna az is nega lett:( pedig mára nem várom.
2013. márc. 12. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!