Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tovabb 1 nagyon halvany...

Hogyan tovabb 1 nagyon halvany pozitiv teszttel?

Figyelt kérdés

25-os erzekenysegu tesztet csinaltam a 31-35 napos ciklusom 32-ik napjan. Nagyon halvany 2 csikos lett, de a ferjem is latja. Ma vettem 10-es erzekenysegu tesztet, holnap reggel megcsinalom. Kicsit fajdogal a hasam, vettem be MagneB 6-ot, de kell-e meg szednem valamit? Orvoshoz meg nagyon korai lenne menni.

Egyebkent 8 honapja probalkozunk.

Koszonom.



2013. márc. 7. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Folsav tartalmú terhes vitamint mindenképpen kellen szedned.

magnéziumot szerintem ilyenkor még felesleges.

folsav amire szükség van egyedül.

orvoshoz kb 2 hét múlva érdemes menni, ha addig kibírod, akkor már mindent megcsinál, lesz szívhang is.

2013. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt.

Vettem be folsavat is. Az a helyzet, hogy szedtem sokaig, aztan mar kicsit elkeseredtem es abbahagytam decemberben, es januartol E-vitamint szedek.

Ugy hogy most akkor szedem a folsavat, bar mar babatervezeskor kellene. Az E-vitamint vajon szedhetem tovabb?

Valoban, mar 2 het mulva lenne szivhang is? Remelem a holnap reggeli tesztem meg erosebb lesz. Meg orulni sem merek...

2013. márc. 7. 14:22
 3/8 Szandy89 ***** válasza:

a 2 csík az 2 csík!És ha a férjed is látja akkor tuti ott van!!!

Én is folsavat szedtem csak!

Várjuk a reggeli tesztet!!! :)

2013. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
:)
2013. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szedj folsavat, mást nem nagyon kell még. ha barnáznál vagy egyéb panaszod lenne, menj orvoshoz, amúgy a 6-7. hét között ráérsz. pihenj sokat, és kezdj el kicsit egészségesebben élni, ha egyébként nem így lenne:) semmi alkohol, cigi:) ha lehet, nagyon nehezet ne emelj, és öltözz fel jobban, ha kimész, sokkal könnyebb felfázni! és légy türelmes, relaxálj sokat, az elején úgy fogod érezni, egyszerűen nem megy az idő addig a fránya UH-ig:))
2013. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ma reggel csináltam egy 10-es érzékenységű tesztet, azon is lett egy halvány második csik, ugy hogy kezdem elhinni.

Szedem a folsavat és várom, hogy teljen az idő.

nem iszok, nem cigizek, nem kávézok, ugy hogy ezekkel nincs gond.

Emelni nem fogok, csak naponta 1 órát buszozok reggel és este a munkahelyemig...

Most hogy kell számolni akkor? Mennyi idős vagyok most? Utolsó menzeszem február 4-én kezdődött.

És lenne egy nagyon fura kérdésem :) Most amig az orvos nem bólint rá, nem lehet összebújni? értitek :)

2013. márc. 8. 08:20
 7/8 anonim ***** válasza:

hétfőn leszel 5 hetes!

szerintem szexelhettek, ha utána barna van, azt is említsd a dokinak azért!

2013. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A férjem azt mondta inkább várjunk az összebújással az első orvosi vizsgálatig, vagyis még 2 hét :)

Ma nem teszteltem, de holnap megint fogok, kiváncsi vagyok mennyit erősödik a második csik.

Még senkinek sem merem mondani, a szüleimnek sem :)

2013. márc. 9. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!