Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » GABRIEL teszt nagyon halvány?

GABRIEL teszt nagyon halvány?

Figyelt kérdés
ma teszteltem vele és mikor át ment rajta a pisi és egész hátér rózsaszinű volt látam halványan a második csíkot is de ahogy kitisztult felvettem megnézni nem látszódót már de ha lerakom látszik miért? pedig ismerem ezt a tesztet jó fajta.
2013. márc. 11. 13:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 5. napja nem várom, de nem merek tesztelni. Még 1. nap csináltam egyet (Gabriel), ha nagyon tüzetesen megnéztem talán halvány csík, azóta nem mertem megnézni. Szerintem ne keseredj el! Az 1. nap még sokaknak negatív. Sőt ahogy itt olvasgatom a válaszokat, volt, akinek nem várt 6. napján lett először pozi.
2013. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!