Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon megijedtem, és ideges...

Nagyon megijedtem, és ideges vagyok, volt már ilyen hasonló vkinek?

Figyelt kérdés
Tegnap este és most is nagyon fáj a derekam, és a hasam ugy elkezdett fájni mint menzikor, de menzim, számitásaim szerint szerdán kéne megjönnie! mMa reggel együtt voltunk a párommal, és reggel még nem fájlaltam semmit, most meg megőrülnék, ugy fáj a derekam és hasam alja, és képzeljétek, elmentem pisilni, kitöröltem, és véres csepp volt ott 2x is, ami most nagyon aggaszt! Mi bajom lehet? Hétfőn voltam rákszűrésen, ott mindent rendben talált! Szerintetek? Nagyon félek, remélem komoly bajom nincs! Köszönöm a választ mkinek előre is!
2009. okt. 17. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek tipikusan egy komolyabb felázás, hólyag hurut tünetei. Szerintem nyugodj meg, menj el a háziorvoshoz és majd felír neked valami antibiotikumot.
2009. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne ess pánikba. Ez még nem azt jelenti, hogy rákos vagy vagy bármi súlyos dolog. Nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni. Hogy mi okozhatta, nem tudom, de nálunk nőknél sajnos bizony előfordulnak ilyen megmagyarázhatatlan dolgok. Ha továbbra sem szűnik a panaszod, akkor persze siess a nőgyógyászhoz, de ha vége, akkor ne idegeskedj! Lehet, hogy a rákszűréskor keletkezett egy kisebb seb, amit a párod felsértett.
2009. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Felfázás=hólyaghurut,hétfőn menj el urulógushoz!

Addig cickafarkos ülőfürdő,sok-sok kamilla tea citrom nélkül,mert az csak még jobban irritalja a gyulladt hólyagot,urogin cseppek! Gyógyulj meg!

2009. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12.25-ös vagyok megint. Az elsőnek tényleg igaza van. Valszeg felfáztál. Nem kapcsoltam, hogy te a pisiléstől véreztél és nem a hüvelyed. Igyál sok forró teát, takard be magad jó melegre, persze irass fel gyógyszert és 1-2 napmúlva már sokkal jobban leszel.
2009. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a vércsepp lehet méhből is? Pisilni nem járok olyan gyakran, és nem is ingerel, csak nagyon megijedtem a vércsepptől, nemszokott lenni! Na meg ez a has, és derékfájás, ez nagyon fáj!
2009. okt. 17. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy a méhből jön! De lehet hólyaghurut,petefészekgyulladás,és nem kizárt a vesemedence gyulladás,vagy vesekő,vesehomok! Lehet még véres pisi epekőtől is attól bizony rettenetesen tud görcsölni az ember! Sűrgősen menj orvoshoz,mert ha vese ill.epekő az műtétet igényel,azért mert ha már véres a pisi,és görcsök is embertelenek,akkor az már magától nem fog kimosódni.
2009. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem menzim kezd lenni, csak kicsit korábban! Kösz a válaszokat mkinek!
2009. okt. 17. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! NE PÁNIKOLJ!!!!!! Csak a menzid, hamarabb fog megjönni, van ilyen! Mi nők vagyunk, nem gépek, hogy mindig napra pontosan jöjjön! Amúgy attól, hogy pisilés után lett véres a papír nem azt jelenti, hogy a húgycsőből jön a vér!!! Csak nyugi!! :)
2009. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!