Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-32 évesen még nem késő...

30-32 évesen még nem késő először szülni?

Figyelt kérdés
Ha kimegyünk külföldre, ennyi leszek mikorra aktuális. Szerintetek, nem leszek még "öreg" hozzá?
2008. jún. 24. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Szeritnem nem leszel még hozzá öreg. Ezt neked, belül kell érezned, h mikor vagy eléggé érett és felkészült az anyaságra.
2008. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha úgy érzed, hogy most szeretnél szülni, akkor most kellene, mert nem az életkorod a fontos, hanem a belső indíttatás..gondolkodj el mennyire fér bele ez a külföld és egyáltalán minek van szükség oda kimenni, mert ha nagyon szeretnéd a babát inkább most legyen, mint később, bár biztos akkor is örülni fogsz neki..Döntsd el mielőtt kimész nehogy bármit megbánj, bár senki nem mondta, hogy kint nem lehetsz terhes.
2008. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
szia.én 37 éves vagyok, és 12 hetes terhes.igaz a második babámat várom,de akakrtuk ezt a tesót.a barátnőm, pont annyi idős mint én, és nekik még nem jött össze a baba.ne aggódj nem vagy öreg.ha meg belül fiatalnak érzed magad, és akarod ezt a babát, akkor nem tök mindeggy h hány éves vagy?hajrá, sok sikert.
2008. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
A körülöttem élők legtöbben ennyi idősen (30-35) vállalják az első gyereküket. Szerintem sem leszel idős. Hogy is lennél, mikor nemrég még én hittem magamról, hogy az vagyok. Én 26 éves vagyok. Minden jót kívánok!
2008. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok, nagyon megnyugtattatok! Nem gondoltam hogy valaha elgondolkodok, hogy karrier vagy család(alapítás), de így alakultak a dolgok. Még egyszer köszönöm Nektek! :)
2008. jún. 24. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Én nem nagyon értek egyet. Lehet, hogy 30 évesen még nem öreg, de számoljon utána mennyi lesz a másodiknál. Engem édesanyám 36 évesen szült. Én voltam a kései gerek a csaláádban. És most, hogy felnőttem, most látom, hogy mennyire több türelme és ideje volt a nővéreimre. Én 24 éves vagyok, az első unokája pedig 18. Nagyon jól tudom, hogy valószínű nem lesz ott a lányom esküvőjén :(, míg a nővérem gyerekeinek ott lesz. Hisz azokat az unokákat látta felnőni. Nagyon sajnálom, hogy lányom nem fogja felnőtt fejjel ismerni a nagymamáját. Én imádtam az enyémet, 16 éves voltam mikor meghalt. Irígyelem a férjemet, hogy az ő nagyszülei még élnek. Nem csak a te korodat kell nézni egy gyerekvállasnál, hanem a környezetetéd is.
2008. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egyáltalán nem késő.Gyereket csak érett korban,felelősségteljesen szabad vállalni.A túl fiatal anyukák gyerekei általában "olyanok is"!Nem képesek normálisan nevelni őket,mert még maguk is nevelésre szorulnak!
2008. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!