Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki először császáros volt és...

Aki először császáros volt és másodjára ter. Akar szülni, van értelme málnalevél teát inni, ha nem hordhatom túl max egy héttel?

Figyelt kérdés
A dokim max egy hetet engedi túl hordani a babát az első császár miatt,olvasgatom,hogy sokan túlhordták akik itták,sztetek van értelme vagy maradjak csak a homeós dolgoknál?35hetes kismama
2010. júl. 17. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is először császáros voltam,és most biztos hogy nem fogok inni m.teát.Persze attól még tulhordhatjuk.
2010. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem sem jött be a málnalevél tea,8 nappal túlhordtam,császáros voltam én is,
2010. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ittam a 36. héttől és 42. hétre szültem beton kemény volt a méhszájam. Ha simán akarsz szülni szerintem ne idd. Amúgy én a homeós bogyókat is szedtem, de nem volt értelme csak a pénz ment rá, inkább költöttem volna pelenkára...

2010. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a 36. héttől ittam és szedtem a homeós bogyót, de nekem a tágulás úgy ment mint egy gyorsvonat :) de 41+5napra szültem, indították már, és sajna császár lett. Én nem tudom, hogy ha jön a kistesó majd iszom-e.
2010. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a bogyókat és ittam a teát is és már lassan 41 hetes leszek, nagyon úgy tűnik, hogy indítani kell, én már nem is szedem 3 napja. Én is olvasom, hogy aki használta ezeket, szinte 80%-ban túlhordta a babát és szinte mindenkinek császár lett a vége. Már nagyon bánom, hogy elkezdtem a 2. gyereknél biztos semmit nem fogok szedni.
2010. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!