Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom van-e okom aggódni....

Nem tudom van-e okom aggódni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
kb két hete becsúszott egy gumi nélküli szex, és tudom hülye kifogás de nem ment el.. félek hogy valami baj van azonban terhességnek nem sok jelét látom egyedül annyit hogy ingerlékenyebb vagyok viszont nem vagyok éhesebb nem vagyok érzékeny a szagokra nem fáj a fejem és semmi egyéb.. mostanság kéne megjönnie és ugyan görcsölök pár napja és természetesnek tűnik mert mindig ez van hogy mielőtt megjön kb egy hétig görcsölök és inngerlékenyebb is vagyok... de nem tudom hogy aggódjak e vagy felesleges...
2013. jún. 10. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
ha megfog jönni akk. szerintem egyértelmű ha nem ,az is
2013. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na persze annál egyértelműbb nincs azt én is tudom
2013. jún. 10. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. A leirasodbol azt veszem ki, hogy par nap es meg fog jonni, szoval relax :D (es legkozelebb tessek vedekezni rendesen es akkor nem kell aggodni).
2013. jún. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés köszi :) és hát remélem menni fog a relax mert eléggé idegesít a dolog :/
2013. jún. 11. 20:37
 5/6 sumergo ***** válasza:
Ha most kellene megjönnie, és pont két hete volt a szex, akkor azért elég nagy felelőtlenség volt, mert elvileg pont a peteérés idején történt.... Persze ettől még nem biztos a terhesség, de azt is tudnod kell, hogy az általad felsorolt, még nem jelentkező tünetek csak a kimaradt menstruáció utánra jellemzőek. Valamint terhesség esetén is szokott jelentkezni a "mindjárt megjön" érzés. Úgyhogy ilyenekre ne adj! Remélem nem vagy terhes, de legközelebb ne legyél ilyen ostoba!
2013. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze sokkal óvatosabb leszek

főleg hogy úgynázki bajság van :/

2013. jún. 12. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!