Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Ma 4 napja, hogy késik a menstruációm. Nagyon félek, hogy esetlegesen terhes lehetek. Legutóbb - fél éves kihagyás után - a ciklus 7. napján szexeltem. Óvszerrel védekeztünk. Kicsit görcsölget a hasam és fájnak a melleim. Lehetséges, hogy terhes vagyok vagy a menstruáció jeleit érzem? Természetesen 4-5 nap múlva ha a probléma marad csinálok egy tesztet, de nem sok esélyét látom a terhességnek. Mi a véleményetek?
2013. ápr. 13. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bármi lehet. Egy nő bármikor teherbe tud esni csak van amikor angyobb az esély van amikor kevsebb. Védekezés volt?
2013. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja bocsi most látom ovszerrel. ha nem szakadt ki nem valószinű hogy terhes avgy. Már csinálhatsz nyugodtan tesztet hogy megnyugodj, mibek várni még napokat és aggódni?
2013. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hétvége van, és hétfőig úgysem tudnék mit csinálni, ezért nem teszteltem eddig. Arra is gondoltam, hogy az idegesség játszik most velem, mert olvastam sok helyen, hogy az is okozhatja a késést.

Az óvszerrel elvileg nem volt gond, de nem is vártuk meg, amíg a partnerem "elment"...

2013. ápr. 13. 14:37
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor ne aggódj, nem lehetsz terhes :-) inkább az idegesség miatt késik..
2013. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem vagy terhes. Szeritnem a menzesz előjeleit érzed.
2013. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hétfőn csinálsz tesztet, ami negatív lesz, aztán 5perc múlva meg is fog jönni... Az idegesség, nyugi, tuti nem vagy terhes!
2013. ápr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha még az óvszerbe sem ment el a párod és egyéb módon sem érintkeztetek úgy hogy beléd kerülhessen a spermium akkor tuti nem lehetsz terhes. Viszont sok mindentől késhet, akár okkal, akár ok nélkül.
2013. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Előjátéknál összeértek a dolgok egy kicsit (de az sem tudatosan), de behatolás nem történt óvszer nélkül.
2013. ápr. 14. 10:26
 9/12 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy nagyon figyelek minden esetben a védekezésre, ezért is nem igazán értem, hogy ez most miért van.
2013. ápr. 14. 10:31
 10/12 A kérdező kommentje:
A negatív teszt után fél órával megjött :)
2013. ápr. 15. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!