Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van okom aggodni a lombik...

Van okom aggodni a lombik programomban?

Figyelt kérdés
6 mm-es a nyárkahártyám,és pénteken lesz a leszívás.Ez rossz eredmény?Mindenki másnak 10-11 mm volt.Aggódóm.A dokim nem mond semmit de látom,h valami nem tetszik neki.És a tüszőim össze vissza méretűek sajnos.
2013. ápr. 1. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát...ez tényleg elég vékonyka.:( E vitamint nem ajánlott még az orvos? Napi 2x100g csodákra képes a vékony nyálkahártyával, már pár nap alatt is. Ha valami aggálya van az orvosodnak, akkor csak őt kellene megkérdezned, hogy mi nem stimmel, vagy mire számíts. Nem egy munkadarab vagy, hogy ne kéne veled szóba állnia.
2013. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez változhat a leszívásig?a ciklus 7. napján 5 volt és a 10. napon pedig 6. A folsav erre nem jó?Mert azt szedem napi 2 szemet.
2013. ápr. 1. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:

sürgősem szedd az E vitamint.

Bioextra 100mg-os E vitamin zselés kapszula!!!!!!!!


Napi 2x és úgy fog vastagodni a nyálkahártyád, hogy ihaj :)


Minden nap számít, hiszen leszívás után még több nap lehet a visszaültetésig!

Okvetlenül szedd, tényleg csodára képes az E vitamin!


Saját tapasztalatból mondom!!!!

Nekem lombiknál a closti elvékonyítja a nyálkahártyámat, de napok alatt gyönyörűen megvastagítottam napi 2x100mg E vitaminnal!!!!

2013. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor délután veszek és beszedek napi 2 szemet.Igen szedtem clostit,akkor tuti ettől lett vékony.
2013. ápr. 2. 10:32
 5/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én kételkedem az E vitamin csodatévő képességében.


1. ciklus : closti + E vitamin (napi 400mg!) eredmény : két domináns tüsző, 5mm-es nyálkahártya.

Elmaradt a beültetés emiatt.


2. ciklus : menopur. Csak az. Eredmény : 2 tüsző, 7,5mm-es nyálkahártya a 10-ik napon. Később nem mondta a doki hogy mennyi, de megvolt a beültetés.

Szóval inkább hormonfüggő a nyálkahártya vastagság, talán neked is jobb lett volna másfajta stimu.

Egyébként hogy állsz most?

2013. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Holnap megyek elvileg az utolsó kontrollra.Pénteken lenne a leszívás,de a dokim nagyon mondja hogy ha.... és ő nem mondja tutira a leszívást. Szóval nem tudom mi lesz:((( Szerintetek elhalasszák a leszívást így?10. ciklusnapom volt hétfőn és akkor volt 6mm-es.
2013. ápr. 2. 18:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Bízzál bennem, hidd el nagyon jó az E vitamin!!!!

Sok fehérje is vastagítja. Vegyél minél hamarabb E vitamint és bízzál benne, vastagítani fogja a nyálkahártyádat :)

2013. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megvettem délután,be is vettem egy szemet,este beveszek mégegyet meg reggel is.De ez a 3 szem a reggeli uh-ig hatni fog?Mert bizony holnap reggel mondják meg azt h lesz pénteken leszívás vagy halasszuk el.
2013. ápr. 2. 18:56
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh-n és 7,5 lett ugyh vastagodott:) Pénteken leszívás.
2013. ápr. 3. 09:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Szedd az E-t, visszaültetésig még nagyon sokat segíthet. Ne idegeskedj, ( tudom könnyű mondani ) megy a drukk.:-))
2013. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!