Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már egy vetélésem, azóta...

Volt már egy vetélésem, azóta ha megnyomom a cicim pöttyökben jön egy kevés tej szerű folyadék. Prolactinom rendben, nem magas. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
én így is kaptam bromocriptin, nekem is jó a prolaktinom, de jön a tej cseppekben ha megnyomom, pedig 1,5 éve nem szoptatok már.
2013. ápr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és mi a helyzet a progeszteronnal?
2013. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

egy éve 21. napon volt 47,7 nmol/l

a mostani az első menstruációs napomon volt 3,4 nmol/l


amúgy a prolactinom 284 mlU/l volt


Rossznak találod valamelyik eredményt?

2013. ápr. 27. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a vetélés miatt kérdeztem rá. Az orvosod nem mondta, hogy az eredményed jónak mondható-e? Én sajnos annyira nem értek ehhez, hogy az értékeidre akármit tudjak mondani. De a tej szerű folyadék mindenképp furának mondható. Vetéléssel együtt én simán rávágtam volna, hogy alacsony sárgatestről lehet szó.
2013. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Míg én a 3,4 -es progira is alacsonyat mondtam volna,addíg az orvosom és az endoki is azt mondták,hogy tökéletes.A vetélésem valószínüleg pajzsmirigy alulműködés miatt lehetett,amire már kaptam gyógyszert.
2013. ápr. 27. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nagy gond nem lehet. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne nyomkodd a cicid. Ha folyamatos inger éri, akkor nem fog elmúlni. De azért említsd meg dokinak, hogyha zavar, hátha tud rá vmi okos megoldást.
2013. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nekem is megfordult a fejemben,hogy ha folyamatosan ellenőrizgetem,akkor csak ingerelem,ez olyan lehet mint a szoptatásnál,hogy addíg van tej,amíg inger éri a cicit.Csak akkor honnan fogom tudni,hogy elmúlt-e? :D
2013. ápr. 27. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ugyanebbe a hibába estem. Nekem is van ilyen gondom sajna.

Én 2 hetente engedélyezek magamnak 1 nyomkodást. Már talán kevesebb, mint volt

2013. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltál már terhes is,vagy csak simán jön?
2013. ápr. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!