Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek vagy várjak?

Teszteljek vagy várjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 napja késik a menzeszem. Reggel vettem egy tesztet, hogy holnap megcsinálom de ma a wc papíron halvány barnás-rózsaszínes foltokat láttam.

Várjak, hogy megjön-e vagy teszteljek így is holnap?

Egyébként 28 napos, pontos ciklusaim szoktak lenni, nagy ritkán előfordul csúszás. 3 napja elég gyenge vagyok, szédülök és folyton hányingerem van de gondolom ez korai lenne még ha terhességi tünet lenne.


2013. jún. 4. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsinálnám a tesztet.
2013. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Disi ***** válasza:
Én is megcsinálnám, mert ha babás vagy és barnázol, akkor irány dokihoz. Nekem volt, hogy 10 napot is késett, totál beleéltem magam, de aztán normálisan megjött. Egy babám elment, az barnázással kezdődött. Ezért mondom, hogy csináld meg a tesztet, és ha pozitív, akkor menj el dokihoz, ír fel gyógyszert amivel tud segíteni a babának megtapadni. Amikor újra teherbe estem ugyanolyan tüneteim voltak, mint mikor meg akar jönni, csak nem jött meg. Sok sikert!
2013. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj szerintem mindenképpen! A barnázás ha baba van nem jelent jót. Mindenképpen nézd meg hogy a teszt mit mutat, és ha pozitív akkor irány az orvos azonnal! 14 hkm
2013. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg most a tesztet, ha pozitív, akkor irány a doki.
2013. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor ha hazaérek munkából megcsinálom és ha pozitív elmegyek orvoshoz.
2013. jún. 4. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony bizony ha pozitiv a teszt akkor irány a doki. Bizony nm jó a barnázás én igy vetáltem el. :( Sok sikert és drukkolok :)
2013. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi elirtam vetéltem.
2013. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na?teszteltél?
2013. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!