Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjak még vagy teszteljek?

Várjak még vagy teszteljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A ciklusom 14. és 16. napján is együtt voltunk a párommal, amikor is (elvileg) peteérésem volt. Azóta folyamatosan érzek kb majdnem minden nap hasszurkát a bal oldalamon. A menzim még nem jött meg pedig kéne. Elvileg a beágyazódás egy "csendes" folyamat, amit nem szoktak érezni, de hallottam olyanról is, hogy pont a hasszurka jelzi azt. Várjak még vagy elég esélyes, hogy terhes vagyok??
2012. szept. 27. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta késik a menszid?
2012. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az esetleges ovu óta hány nap telt el?
2012. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem akkor már késik a mensid? Ha igen akkor már reggeli elsőből csinálhatsz tesztet.
2012. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából egy napot késik, de a folyamatos hasszurka az, ami aggaszt. 13 nap telt el az ovu óta
2012. szept. 27. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már bármikor csinálhatsz,akár délutáni vizeletből is.Előtte ne igyál és menjél el pisilni 1-2órával,akkor jobban kimutatja a hcg-t.

Nekem 2nap késés után napközbeni vizeletből lett szép pozi.

sok sikert!

2012. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2012. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
épp ma délelőtt vettem tesztet, holnap reggel megcsinálom, mert még nem jött meg.
2012. okt. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!