Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónap sikertelen próbálko...

Hány hónap sikertelen próbálkozás után menjek orvoshoz? 4 hónapja nem szedek fogamzásgátlót, minden hónapban csináltam ovu tesztet, mutatta is a peteérést. Ebben a hónapban a hőmérőzés is mutatta a középidőt. Szedjek vmi vitamint?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhesvitamint nyugodtan szedhetsz.Csak 1 év után kell orvoshoz menni,ha nem sikerül teherbe esni.Addig teljesen normális.
2008. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Én dokim azt kérte, hogy 6 hónap sikertelen próbálkozás után menjek vissza, mert az előzetes vizsgálatai alapján rendben volt minden Nálam, tehát ennyi idő után is már szeretett volna vizsgálódni, ha nem hoztuk volna össze előbb a bébit (szerencsére sikerült). Szedj Elevitet, napi egyet, az tartják a legjobbnak, tartalmaz mindent egyben, amire szüksége van a szervezetednek.
2008. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2008. jún. 19. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van peteérésed, akkor érdemes lenne elküldeni a párodat urológushoz, s kérjen spermavizsgálatot.
2008. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is betartottam a 3 hónap gyógyszermentes hónapot és eddig mindig megjött, hol 25, hol 32 napra, szerintem a 28*/-7 nap nem probléma még. Sajnos nekem se sikerült az első hónapban teherbe esnem, de nem szabad görcsösen akarni, legalábbis ezt mondják, de szorítok Neked, biztos sikerülni fog!
2008. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!