Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty,10 hónap probálkozás után?

Closty,10 hónap probálkozás után?

Figyelt kérdés
10 hónapja próbálkozunk a babával,holnap megyek orvoshoz,hogy megkérdezzem nem-e akar felírni nekem clostyt! olvastam róla,hogy elősegíti a peteérést...akinek van peteérése az is kaphat ilyen gyógyszert?vagy csak az akinek nincs? a ciklusaim nagyon változóak,volt már 50 napos ,38 napos és ma a 42. napon tartok,már voltam orvosnál pár hete akkor azt mondta,hogy rendbe van velem minden...szerintetek az orvos felírja nekem?azt se tudom,hogy van-e egyáltalán peteérésem...de ha nem lenne akkor gondolom mondta volna a doki,amikor megvizsgált...
2011. júl. 27. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
mondd azt, hogy már több, mint egy éve próbálkoztok. 10 hónappal sajna elhajtanak :(
2011. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké,köszi :) majd akkor azt mondom :D

és ezt a Clostyt mondjam én az orvosnak,vagy várjam meg mig a doki felajánlja? vagy lesznek vizsgálatok előtte?

2011. júl. 27. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
várd meg a diagnózisát, nem nagyon szeretik ha "kontárkodsz" :)
2011. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Először inkább vizsgáltasd ki magad, mert a closti nem csodaszer. Ha nincs peteérésed, márpedig ilyen hosszú ciklusnál valószínűleg nincs, annak oka van, és nem biztos, hogy elég a tüneti kezelés. nekem volt peteérésem, mégis kaptam clostit, de hiába. :-(

Persze, van akinek beválik, de ha más gond van, akkor csak fölöslegesen turbóztatják a hormonjaidat.

2011. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hónap után kaptam clostyt, semmit nem ért, mivel kiderült utána mikor kiharcoltam a páromnak egy andrológiai vizsgálatot, hogy kevesebb a spermája. Így őt kell kezelni nem engem. Lehet hogy először Nektek is ilyet kéne kérni. A dokim is úgy tudja hogy több mint 1 éve próbálkozunk, holott még csak 7 hónapja. De legalább kiderült hogy mi a baj, és nem kell 1 évet várni, mire letelne az 1 év akkorra ha kezelik még rendbe is jöhet.

2011. júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!