Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett vajon? Mikor...

Sikerülhetett vajon? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Ha április 25. -én volt meg utoljára akkor mikor van peteérésem? Márciusban 28. -án jött meg, előtte pedig március 1-én! Május 1-e óta 2 naponta voltunk együtt! Május 22-23-ra nem várom! A melleimben olyan érzés van, mintha izomlázam lenne és 4-5 napja kicsi barna folyás a fehér bugyin! Szerintetek lehet babóca?
2013. máj. 20. 19:23
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nekem erősen fáj a mellem így estére,pont most jöttünk fel a sétából :)És mostmár feszül is!Hát nem tudom...

Nem akarok megint kikészülni lelkileg,mert bevallom nekem ennyit nem ér az egész,hogy a kapcsolatom rámenjen...+én is!

Ha most megjön,akkor a következő hónapban veszek ovu tesztet,mert eddig még nem próbáltam!

De bízom benne,hogy ennyi együttlét(mert azért valljuk be megtettünk mindent annak érdekében hogy sikerüljön)meghozza a gyümölcsét!Ha nem akkor folyt.köv.

Persze megírom mindenképp!!

Üdv:

Rita

2013. máj. 20. 21:08
 12/24 anonim ***** válasza:
Elég sokat vagytok együtt a leírtak alapján úgyhogy ebből a szempontból tuti a siker.Én voltam a 3 éve próbálkozó,Livi :)
2013. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is sokat vagyunk együtt úgyhogy ezért is reménykedek!Nektek miért nem jön össza a baba Livi?Azon gondolkozom hogy holnap kéne vennem egy tesztet!Szerinted mutatna már valamit?
2013. máj. 20. 22:46
 14/24 anonim ***** válasza:
Hát Rita,én is úgy kezdtem hogy semmi bajom,mindent megnézett a doki,sőt most is azt mondja hogy nincs gond.De a Tsh-m magas kicsit,ami a babához nem jó,mert vetélést okoz.Szerintem ez a gond,de már szedek rá megfelelő készítményeket.Szerintem tesztelj egyet én is fogok holnap,olyan megérzésből,mert tegnap délután sokat aludtam és ez nem jellemző rám :) Drukkolok Rita.
2013. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Adja Isten,hogy sikerüljön :))) Tiszta szivemből drukkolok én is Neked!! :)

Le kéne mennem egy tesztért...csak az a baj,hogyha megveszem ,akkor nem birom ki holnap reggelig!

Valamiért úgy érzem,hogy nem sikerült :(

Áprilisban úgy volt,hogy nem fájdogált a mellem egyáltalán és tessék április 25.-én délután olyan fél 5 körül enyhe görcs mentem a wc-re és lám...a wc papiron enyhe barnázás és 10 perccel később piros vér...elkenődtem :( Aztán eltelt 3 nap és újraszámoltam és több,mint valószinű,hogy totálisan lekéstük a peteérésemet,mert április 10-e körül volt és mi 13-tól kezdtük el a baba dolgot...hát ez van...talán most szerencsém lesz!Csak 1et nem értek...ha valaki 2 naponta van együtt a párjával,akkor ELVILEG kikerülhetetlen a peteérés nem?

2013. máj. 21. 10:43
 16/24 A kérdező kommentje:
Az alváson kivül valami más tüneted van Livi?
2013. máj. 21. 10:45
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát Rita én elmentem venni egy tesztet és megcsináltam,otthon van,de most dolgozom :) Ilyen vagyok.Mensi szerű érzésem van,2 napja de ilyen korán csak egyszer volt 2 hónapja amikor pozi lett a tesztem,csak nem maradt meg.
2013. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Sajnálom :((

Ird majd meg mindenképpen,hogy mi van jó?

Szerintem én megvárom a holnapot és a holnaputánt,addig még nem tesztelek,mert ha esetleg negativ,akkor megint elkeseredek...

Nagyon nehéz kivárni :((

2013. máj. 21. 11:21
 19/24 anonim ***** válasza:
Egyenlőre negativ,4 nappal vagyok a nemvárt előtt,korai volt még :) Livi
2013. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Majd meglátod Livi hogy sikerülni fog:))) Ennyi várakozással ami Nektek van...hát már kijár egy Baby ;)) Később még tesztelsz ugye?Èn péntekig várok,ha addig sem jön meg akkor szombat reggel legkésőbb tesztelek!Ma vagy holnap "kellene" megjönnie...!!!!Egyébként elhatároztam,hogyha mowt sem sikerül,akkor módszert váltok és beveszem a "Leszarom tabit"!Aztán majd jön,amikor jönni akar!
2013. máj. 22. 02:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!