Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Mikor teszteljek? "-Sajna...

"Mikor teszteljek? "-Sajna nem pontos a mensim

Figyelt kérdés
1éve próbálkozunk, és már nem igazán figyelgetem magam. Április 8án, vagyis pont ma 2hete, hogy pozitív lett az ovutesztem, rá 2napra már negatív. (a két nap között nem teszteltem, lehet már akkor is nega lett vna.) Fájnak a melleim, ami mensi előtt is megvan, viszont ilyenkor már enyhülni szokott, ami most nem. Pici émelygés van néha, de nem vészes. Alaphöm, 36.3-4, ovu után 36.6-7re megy fel. Ma reggeli hőm, 36.8. Szerintetek ma ha ellövök egyet, már mutatna valamit?
2013. ápr. 22. 06:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és az még kimaradt, hogy ma reggel csináltam, egy LH tesztet, ami full pozi lett, jóstesztként. -persze nem erre alapozok, csak kíváncsiságból csináltam
2013. ápr. 22. 06:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb sem tudod hány napos szokott lenni a ciklusod? A leghosszabbat venném és annak megfelelően tesztelnék.

Bár ha a két hét eltelt, van remény hogy pozi legyen ha sikerült.

2013. ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már tesztelnék

2 hét telt el, ilyenkor már a délutáni vizeletből is pozitív lesz

2013. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

LH teszt nekem nem jött be, mielőtt megjött, mindig erős 2 csíkos volt.


Ettől függetlenül, ha baba van, már kimutatná a terhességi teszt is, szerintem :)

2013. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vettem egy Gabriel tesztet, és még elég halványan, de egyértelműen látszik a 2. csík! Át tettem negatívba is, és ott szépen látszik. Nem az elsőt, hanem a második pisit sikerült tesztelnem! Nagyon nagyon bízom benne hogy tényleg sikerült!!! :) Elmondhatatlanul boldog vagyok most!! :)
2013. ápr. 22. 09:01
 6/6 anonim ***** válasza:
gratulálok :-)
2013. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!