Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Kedden kellett volna megjönnie. Péntek reggel teszteltem első vizeletből (de akár nap közbeninek is vehetjük, mert keveset aludtam, max. 3 óra telt el az előző pisiléshez képest). Gabriel tesztet használtam, amin azonnal (kb. két-három percen belül) nem jött ki semmi. Így félretettem, majd jóval később - időn túl - ránéztem, és ott volt egy második csík, igaz, halványan, de azonnal észrevettem. Szabályos, rózsaszín. Mindenesetre negatívnak vettem. Viszont azóta sem jött meg, tünetem csak annyi van, hogy iszonyatosan puffadok, valamint aludnék folyton, de ez akár mástól is lehet. Érdemes holnap reggel tesztelnem, vagy várjak még vele?
2013. ápr. 20. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Tesztelj! Szerintem baba van a dologban! Holnap vegyél tesztet, s majd írd meg mi lett:-)


17+2hkm

2013. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Van tesztem, csak azon vacillálok, hogy holnap vagy valamikor később használjam el. :)
2013. ápr. 20. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz akár most is! A gabriel megbízható teszt, úgyhogy ha baba van már pozitívnak kell lennie időn belűl is :)! Drukkolok
2013. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki most, nem az első pisiből, nekem azok mindig egyértelműbbek voltak! :)
2013. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!