Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Babát várok?

Mikor teszteljek? Babát várok?

Figyelt kérdés
PCO-m van és PM alulműködésem is. Gyógyszert szedek mind a kettőre, de elvileg nincs beállt peteérésem, maximum néha spontán megérik egy. A ciklusom sem állandó, ezért nem tudom megmondani, hogy pontosan mikor kellett volna megjönnie. Március 23-28-ig többször is voltunk együtt párommal megszakításosan. Április 6-13ig volt pecsételő vérzésem. Tehát 1 hétig. Nekem a sima menses is eddig szokott tartani, de jóval több vérrel. Pár napja nagyon szurkál és görcsöl a hasam és émelygek is sűrűn. Szerintetek létezik, hogy babás lettem? És ha igen, mikor teszteljek?
2013. ápr. 15. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Így távolból ezt megjósolni nagyon nehéz lenne. Okoskodni sem akarok... A helyedben én biztosan sűrűbben járnék nőgyógyászhoz és ha babát terveznénk, akkor vennék pár terhességi tesztet tarcsiba otthonra. Amikor úgy érzed már a helyzetedhez képest is "hosszabb ideje" elmarad, akkor csinálnék tesztet.
2013. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van itthon teszt, csak nem szeretném feleslegesen ellőni és negatívat látni idő előtt. És ez a vérzés aggaszt nagyon. Igaz, hogy csak pecsételő, de mi van ha terhes vagyok. Nem lesz baja a babának emiatt? És ha későn derül ki, hogy baba van, nem sérül meg a vérzéstől?
2013. ápr. 15. 18:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul olvastam, hogy antihisztamin tartalmú gyógyszerek mellett álnegatív is lehet az eredmény. Én szedek allergiagyógyszert. Mi van, ha emiatt nem mutatja ki a teszt, pedig pozi lenne?
2013. ápr. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!