Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MIkor teszteljek? Melyikkel?...

MIkor teszteljek? Melyikkel? Ezek tünetek lehetnek? Többi lent.

Figyelt kérdés
1,5 éve próbálkozunk a férjemmel.2hónapja derült ki ahogy nincs tüszőrepedésem és Ir-es vagyok.Kaptam meforalt betartom a diétát és a sportot.Clostyt is szedtem ebben a hónapban.A peteérésem után kb 5 nappal kezdtem el érezni minden nap olykor olykor előjövő érzést mintha megakarna jönni.A mellbimbóm fáj,de nem mindig.Ha elkezdek futni leakarnak szakadni.A hasam mintha alul bekeményedett volna.Maria Romed tesztem van és egy xepil.Melyiket használjam?Holnap reggeli pisi már kimutathatja ha mára nem vártam?
2013. máj. 3. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az X-Epilt ismerem, a másikat nem.

Nem várt utáni napon nekem + lett!

Drukkolok!!!

2013. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Már nagyon izgulok.Úgy érzem most sikerült:)
2013. máj. 3. 22:03
 3/14 anonim ***** válasza:
esélyes :). konkrétan ezt a két márkát nem ismerem, de holnap regge már nyugodtan tesztelhetsz. huh, egy pillanatra azt hittem, h te is ilyen 5 nappal aktus után émelygő-tesztelő leszel... :))
2013. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
NEm ám:) MOst rubint rékáztam egyet és annyira rosszul lettem majdnem hánytam..a kaja jött fel:S remélem ez a babásodás jele nem szimpla rosszullét
2013. máj. 3. 22:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Reggeli pisi negatìv.Most teljesen elszomorodtam.:(Van még esély?A romed tesztet csinaltam meg amire az van irva h a nemvart utan egy nappal kimutatja.vagy erre ne is figyeljek?az is 25ös
2013. máj. 4. 10:14
 6/14 anonim ***** válasza:
hanyadik dpo-n vagy?
2013. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy kell számolni a dpo-t?
2013. máj. 4. 14:51
 8/14 anonim ***** válasza:
A peteérés utáni napok száma a DPO (Days past ovulation).
2013. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor a 14ik dpon vagyok
2013. máj. 4. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a peteérés utáni 15. napon (dpo) mutatta ki először a teszt.
2013. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!