Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség kellene terhességi...

Segítség kellene terhességi teszt ügyében. Vettem 3 db tesztet a DM-ben az egyik One Minute Test a másik kettő meg Corax Be Sure Direkt. Melyikkel teszteljek?

Figyelt kérdés
Használta valaki ezeket? 27-28-ra nem várom, de nem bírom már cérnával! Meg akarom csinálni a tesztet ma hajnalban. Más is csinált valamelyikkel tesztet a nemvárt előtt? Milyen eredménnyel? Egy kis biztatás jól esne, már nagyon. Kérlek, csak olyanok írjanak, akik nemvárt előtt teszteltek valamilyen teszttel. Köszönöm. Nem hiszem, hogy csak én vagyok ennyire türelmetlen...
2009. márc. 25. 19:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

szia, én is az voltam, türelmetlen, és mensi előtt nekem 4 nappal + lett.Szerintem a corax-et használd! Ha -, akkor pár nap múlva a másikat


14 hetes

2009. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor azt fogom! Már régen csináltam ilyet, most talán a második babánkat várom..:) Köszönöm a tanácsodat. Jó baba várást,!
2009. márc. 25. 19:25
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Corax a tuti, én el is tettem az enyémet emlékbe! Egyet csináltam nem várt elötti nap, és 3 napra rá a másikat és pozítív lett mindkettő, igaz elég halványan! :-)Most 16 hetes vagyok, és én is nagoyn izgultam. Ne aggodj, minden rendben lesz. Kívánom, hogy összejöjjön!:-)

2009. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
és ha most este csinálnék? :) hogy örülne neki a férjem, semmit sem sejt!
2009. márc. 25. 19:37
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ne, csak reggel! Még előtte vagy
2009. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én a nem várt előtt teszteltem Corax-szal és megjelent a 2. csík. Még most is látszik. Aznap még lilyvel és Clearblue-val is mert nem hittem el! Mind pozitív lett. Szerintem este ne csinálj, inkább reggel. Bár lehet hogy már most pozitív lenne, de inkább várd meg a reggelt. Ha ennyi teszted van, akkor egyet ellőhetsz! Drukkolok!

És írj hogy mi lett!

2009. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
teszteltem....negatív lett, egy világ omlott össze...most már megvárom a nemvártat.:(:(:(:(
2009. márc. 25. 20:06
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a reggeliből jobb lett volna, még azért nincs semmi veszve
2009. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy ha reggel is tesztelnék jobb lenne?
2009. márc. 25. 20:36
 10/24 A kérdező kommentje:
Letörtem, mint a bilifüle...
2009. márc. 25. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!