Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség kellene terhességi...

Segítség kellene terhességi teszt ügyében. Vettem 3 db tesztet a DM-ben az egyik One Minute Test a másik kettő meg Corax Be Sure Direkt. Melyikkel teszteljek?

Figyelt kérdés
Használta valaki ezeket? 27-28-ra nem várom, de nem bírom már cérnával! Meg akarom csinálni a tesztet ma hajnalban. Más is csinált valamelyikkel tesztet a nemvárt előtt? Milyen eredménnyel? Egy kis biztatás jól esne, már nagyon. Kérlek, csak olyanok írjanak, akik nemvárt előtt teszteltek valamilyen teszttel. Köszönöm. Nem hiszem, hogy csak én vagyok ennyire türelmetlen...
2009. márc. 25. 19:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia!A menszesz érkezése előtt is lehet pozitív a teszt!Ezért,ha késik a menszesz,akkor azt követően napok egyikén célszerű megcsinálni,a reggeli első,középsugaras vizeletből.Én is próbáltam ezeket,(8évig próbálkoztuk babával)de nem jöttek be.Nekem a Medi Lab vált be.A mostani korai terhességemet is ez mutatta ki,szinte várakozás nélkül megjelent a két csík!
2009. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ne legyél türelmetlen!Kitartás és drukkolok!
2009. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatásokat, közben ez a kérdés aktualitását veszítette, mert jelentem: ma megjött; pedig nem vártam..:( Remélem majd a következő hónapban vagy ha akkor még nem is, de azután össze fog jönni az újabb trónörökös! Sajna én is beleestem a 67-es csapdába, hogy piszkosul beleéltem magam a bébibe. De nem adom fel, párom is vigasztal. Megfogadom a tanácsotokat, és majd tesztelek mással. Addig is, ha van valami még itt a Gyak. kérd.hu-n úgyis jelentkezem.:)

Mindenkinek jó baba várást, és akik még itt nem tartanak, azoknak meg mielőbbi pozitív tesztet kívánok!

Tisztelettel: Kócos Barby

2009. márc. 26. 14:33
 24/24 anonim válasza:
Hát nekem konkrétan nem működött a Corax... semmilyen csík nem jelent meg, ráadásul a leírás is totál nem egyértelmű
2009. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!