Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség kellene terhességi...

Segítség kellene terhességi teszt ügyében. Vettem 3 db tesztet a DM-ben az egyik One Minute Test a másik kettő meg Corax Be Sure Direkt. Melyikkel teszteljek?

Figyelt kérdés
Használta valaki ezeket? 27-28-ra nem várom, de nem bírom már cérnával! Meg akarom csinálni a tesztet ma hajnalban. Más is csinált valamelyikkel tesztet a nemvárt előtt? Milyen eredménnyel? Egy kis biztatás jól esne, már nagyon. Kérlek, csak olyanok írjanak, akik nemvárt előtt teszteltek valamilyen teszttel. Köszönöm. Nem hiszem, hogy csak én vagyok ennyire türelmetlen...
2009. márc. 25. 19:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Esti vizeletből kizárt, hogy ennyi idősen kimutatja, ha van is valami:)

Amúgy a legjobban nem a dm-es (elnézést) szarokkal jársz, hanem drágább ugyan, de a Clearblue kimutatja már most is. De mindenképpen reggel tesztelj.

Tüneteid vannak?

2009. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj, várd meg a nem várt reggelét és legkorábban akkor csinálj új tesztet. Annó az első terhességemnél pénteken teszteltem reggel, nega lett, kedd este már pozitív, szerda reggelre nem vártam, akkor is pozitív lett a teszt. Van akinek csak a nem várt után 3-5 nappal lesz pozitív a teszt.

Drukkolok.


Én voltam a több teszttel tesztelős kismama aki a nem várt előtti reggel tesztelt már.

2009. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vannak tüneteim. Vasárnap szúrt a hasam, kisugárzott a derekamba. Reggelente vacak a gyomrom, hányingerem van. Egyik nap a virslitől amit főztem rosszul lettem. Érzékeny a pocim, és a mellem. Hangulatingadozásaim vannak. Általában mindenen bőgök, vagy ok nélkül idegeskedem. Hasonló tüneteim voltak a kisfiammal is. Ezért tippelek megint babára. Annyira örülnék neki, hát még a férjem. Manóm most 8 és fél hónapos.
2009. márc. 25. 21:27
 14/24 A kérdező kommentje:
Már azt is kitaláltam, mindent eltervezve, hogy hogyan lepem meg a férjemet ezzel a jó hírrel...Totál rákészültem és jól pofára estem.
2009. márc. 25. 21:29
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

baj lehet ám az is, ha ennyire stresszeled magad:)

Ne idegeskedj!

Jön, ha jönnie kell:)

Nekem eddig 2 vetélés és 1 missed ab az adagom, de baba még sehol..Nem kesergek...Nem érdemes...Majd jön, ha akar:) Fogd fel pozitívan:) Van egy szép babátok:)

2009. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Ez jól esett! Utolsó hsz! Kitartást! És mielőbbi + tesztet!
2009. márc. 25. 21:33
 17/24 anonim ***** válasza:

Köszi szépen!

De te se add még fel!!!

A barátnőmnek másfél hetes késés után lett pozi a tesztje:)

Lehet ott még baba:)

Reggel próbálkozz:)

Majd írj, hogy mi lett


(utolsó voltam)

2009. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hajnalban megpróbálom újra. Kíváncsi vagyok. Bár már nem reménykedem. Ha az is negatív lesz, megvárom a mensi elmaradását. De mindenképpen írok nektek!:) Kedves tőletek. Jólesik, a biztatás! Köszönöm! Feltöltődtem egy picit.
2009. márc. 25. 22:46
 19/24 anonim ***** válasza:
Mi újság? Ellőtted hajnalban a tesztet????
2009. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igen el és sajna negatív lett.:( Megmértem a hőmet is, ami visszaesett. Nincs baba...:(

Talán majd legközelebb... Mindenki másnak viszont mielőbbi + tesztet kívánok! És kitartást!

[link]

2009. márc. 26. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!