Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MIkor teszteljek? Melyikkel?...

MIkor teszteljek? Melyikkel? Ezek tünetek lehetnek? Többi lent.

Figyelt kérdés
1,5 éve próbálkozunk a férjemmel.2hónapja derült ki ahogy nincs tüszőrepedésem és Ir-es vagyok.Kaptam meforalt betartom a diétát és a sportot.Clostyt is szedtem ebben a hónapban.A peteérésem után kb 5 nappal kezdtem el érezni minden nap olykor olykor előjövő érzést mintha megakarna jönni.A mellbimbóm fáj,de nem mindig.Ha elkezdek futni leakarnak szakadni.A hasam mintha alul bekeményedett volna.Maria Romed tesztem van és egy xepil.Melyiket használjam?Holnap reggeli pisi már kimutathatja ha mára nem vártam?
2013. máj. 3. 21:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha holnap negativat tesztelek mar biztos h nimcs baba?
2013. máj. 5. 23:00
 12/14 anonim ***** válasza:

Van, akinek csak a nemvárt után 1 héttel mutatja ki.

Ez teljesen változó lehet.

Ha nem jön meg, mindig van remény...

Drukkolok!

2013. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Negatív a teszt:(Viszont amikor rápisiltem nagyon megtréfált...egy 2 percig két csík volt aztán eltűnt....kezdtem örülni erre tessék.Remélem babás vagyok és csak az a baj h kevés a hcg-m.
2013. máj. 6. 21:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! Lehet, hogy rossz a teszt? Mindenesetre kb. 1 hét múlva ha még mindig nem jön meg egy másik teszttel reggeli pisiből próbáld meg megint! Hátha! Megy a drukk! :-)
2013. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!