Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett vajon? Mikor...

Sikerülhetett vajon? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Ha április 25. -én volt meg utoljára akkor mikor van peteérésem? Márciusban 28. -án jött meg, előtte pedig március 1-én! Május 1-e óta 2 naponta voltunk együtt! Május 22-23-ra nem várom! A melleimben olyan érzés van, mintha izomlázam lenne és 4-5 napja kicsi barna folyás a fehér bugyin! Szerintetek lehet babóca?
2013. máj. 20. 19:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján május 7-8-án volt peteérésed,mivel 27 naposak a ciklusaid,mint nekem.Majdnem egyszerre haladunk amúgy,nekem 2 nappal később nem kellene megjönni.Lehet beágyazódás jele is,nézz egy tesztet sokaknak kimutatja már a 12-13.Dpo-n. :)
2013. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Èn most vagyok a 12. Vagy 13. Dpo-n. 3 nappal ezelött teszteltem elöször, akkor mèg csak idön túl jött ki olyan halvànyan hogy csak èn làttam, a main viszon egyèrtelmüen idön belül kijött a 2., igaz halvànyan de ott van :-)
2013. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok, èn màjus 25-re nem vàrtam...
2013. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!!Akkor holnap le is megyek a patikába!

Nekünk ez a 2.próbálkozós hónap,áprilisban a 17,nap voltunk együtt és ezek szerint lekéstük a pé-t :(

Érzel valamit??

2013. máj. 20. 19:39
 5/24 A kérdező kommentje:

Jaj remélem nekem is sikerül!A nőgyógyászom azt mondta,hogyha halvány a teszt akkor az már pozitív :))

8 hónapja voltam utoljára dokinál és azt mondta,hogy minden ok!Az évi szűrésem is negatív volt :)

2013. máj. 20. 19:41
 6/24 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok.Én érzek menstruáció szerű apró görcsöket,amit még korainak tartok,mert ennyivel előbb nem szokott lenni ilyen érzésem.2.hozzászóló neked hány napos ciklusaid vannak?
2013. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Igen a halvány pozi is pozi,de azzal én óvatos vagyok már,mert két hónapja sajnos az volt de nem maradt meg.Össze fog jönni,nem megrémiszteni akartalak,csak "vén" róka :D vagyok ilyen szempontból,3. éve várjuk a babát,de úgy néz ki rájöttünk mi a gond. :)
2013. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Akkor így érthető...

3 éve???Hogy bírod ezt lelkileg??

Én a múlt hónapban,amikor megjött nagyon sírtam és mindenki kinevetett,hogy maradjak már ez még csak az első hónap!!Igazuk van,de én nehezen éltem meg és kész ezzel nem tudok mit csinálni!

Májust már úgy kezdtük,hogy új hónap,új remények!!A párom nem stresszel rajta...úgy van vele,hogy majd jön amikor jönnie kell!Örök optimista :)

Ezeken a napokon voltunk együtt most májusban: 1,2,5,6,8,10,13,15,18,19

(3-4 a párom vidéken volt,11-12 szintén)

13tól már sztem mindegy is,mert addigra már sztem vagy megtermékenyült vagy elhalt a petém...13,15,18,19 csak úgy megkívántuk egymást!!!

Hát nem tudom...a mellem duzzadt és kicsit fáj...egyébként semmi más!Nekem mensi előtt idáig semmi tünetem nem volt,csak annyi volt hogy kicsi görcs alul és tudtam,hogy megjött!Idáig az életemben csak ennyi tünetem volt...mellfájdalom szinte soha vagy nem éreztem,mert nem figyeltem :D

2013. máj. 20. 20:02
 9/24 anonim ***** válasza:
:) Lelkileg?Erős vagyok,de kívánom hogy ezt ne tapasztald meg,viszont ezt tényleg ne csináld hogy kikészülsz már most...te is tönkremehetsz benne,meg a párkapcsolatodat is felőrölheti.Nyugi :) Remélem sikerült,ird majd meg :)
2013. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Ovuteszteztem ès csak azon a 2 napon voltunk együtt így tudom a napjàt ;-)

Megèreztem mindent... volt rózsaszín 1 nap, de nem tudom màr hanyadik.

1 hete èhes vagyok folyamatosan de ami jol esik az a salàta ès a gyümölcs.

A hasam màr ovu utàni 2. naptól fàjdogàl.

2013. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!