Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/422 A kérdező kommentje:
azért vagyok ilyen, vagyis látszok ilyennek, mert adok a kapcsolatnak egy esélyt. szerintem félre értitek... ezt én tudom, mert én vagyok benne. de ha ti így látjátok... egyébként 100%, hogy nincs senkije!!! nincs hozzá esze...
2015. szept. 22. 20:27
 252/422 anonim ***** válasza:
84%

ezen most jót nevettem :)


nyugi, ha nem is ő, de tuti hogy lesz melletted egyszer egy boldog nő.

2015. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/422 A kérdező kommentje:
így látod?
2015. szept. 23. 07:30
 254/422 anonim ***** válasza:
85%

nincs hozzá esze?

oh dehogynem, lehet butának tűnik, de okos, rafkos kiscsaj, szülni egy 10évvel idősebb hapinak, aki kinyalja a popsiját, majd mikor be van biztosítva a gyerekkel egy életre, akkor szépen tojni a fejedre

2015. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/422 A kérdező kommentje:
többiek? ti is így látjátok?
2015. szept. 23. 12:23
 256/422 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem elhidegültetek egymástól. Ő otthon van a gyerekkel, te kamionozol. Hidd el egy gyerek teljesen leköt egy nőt. Sokan ilyenkor már nem is szexelnek, mert a gyerek körül van minden gondolatuk, meg talán nem is érzik magukat annyira nőnek. Úgy értem, vannak testi változások stb.

Szerintem menjetek el együtt valahova kirándulni, vagy valami utó nyaralásra.

Szerintem nem kiszeretett belőled, csak neki a gyerek elég nagy feladat és kitölti minden idejét. Rád nem jut ideje és valahogy már nem is érzi, hogy kéne, mert a gyerek a legfontosabb neki. Valahogy nem is érzi a hiányod, mert amúgy is keveset vagy otthon velük és mivel a gyerek tölti ki minden gondolatát, idejét, te már nem vagy olyan pozícióban

Ha megfigyeled sokan elválnak, meg szétmennek mikor már ott a gyerek. Jönnek a konfliktusok, mert sokszor nem értenek egyet a gyereknevelésben, ami egy teljesen új dolog mindkettőnek. Előtte hiába volt minden jó akkor már jönnek a nézet eltérések. Meg kell tudni beszélni, egyezségre jutni, hiszen a gyerek érdeke is.

2015. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/422 anonim ***** válasza:
86%
Nincs hozzá elég esze? Hát, hallod, ha nem is mondtad ki korábban, azért látszott, hogy az észbeli képességeit nem tartod túl sokra. Így viszont ne csodálkozz, ha így áll hozzád.
2015. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/422 A kérdező kommentje:
ezt én soha nem mondtam neki! ez csak az én véleményem, mert ÉN ismerem. hidd el.
2015. szept. 30. 15:41
 259/422 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld meg kizökkenteni a hétköznapokból. Vidd el wellnessbe akár csak egy éjszakára ha megoldható. Ha mutat bármi hajlandóságot, még lehet remény. Viszont ha kategorikusan elutasít minden ilyen próbálkozást, akkor engedd el, neked is jobb lesz. Én megértelek. Így hogy van egy pici, azért az ember 2x is meggondolja mi legyen.
2015. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/422 anonim ***** válasza:
39%

miért kéne tepernie egy ilyen kislány után? nem értem.

gondolom azt hitte mert lekölyközött egy életre meg van oldva minden. m

2015. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!