Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/422 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én kamionozok. de ha erről lenne szó azonnal váltanék. nem heteket vagyok oda, csak pár napot... én állnék elébe, hogy felneveljem, az életemet adnám a gyermekemért. viszont látok még némi reményt... :) :( :( :(
2015. szept. 5. 14:20
 232/422 A kérdező kommentje:
lenne is segítségem, az albérlet nagy és ÉN tudom fizetni... :(
2015. szept. 5. 15:24
 233/422 anonim ***** válasza:
45%
inkább azt képzeld el, hogy együtt vagytok egy mosolygó család, a gondolat teremtő hatású..
2015. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/422 anonim ***** válasza:
66%
Olvasgattam,a valaszokat,ill.a kerdeseidet! En ugy gondolom,de lehet hogy tevedek,hogy neked kellene erosebbnek,ill.ferfinak lenned,szerintem beleunt abba hogy allandoan,babusgattad, kenyeztetted,es lested,minden ohajat! Legyel kemenyebb,hidd el sok no nem szereti a puhany ferfiakat,legyel igazi ferfi es ne mondj,neki mindenre,igent,he hagyd hogy o iranyitson,teged,ne konyorogj neki hogy igy szereted,ugy szereted,ne lassa rajtad hogy szenvedsz,o miatta ! Legyel kemenyebb,menni akar engedd had menjen,eld az eleted,bulizz,lassa rajtad hogy nem essel padlora miatta hallod nem adok kis idot,o fogja magat visza konyorogni! Ja es no vagyok ,nem ferfi aki most irt 😀
2015. szept. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/422 A kérdező kommentje:
ez is egy jó vélemény... viszont ha tényleg szülés utáni depresszió akkor pont nem ez kellene neki nem?
2015. szept. 10. 04:29
 236/422 Kávétejszín ***** válasza:
33%
Istenem... Most akadtam a kérdésre, megható az eleje, és hihetetlen a vége... A nőknek soha nem kell a jó, de a rossz után két kézzel kapaszkodnak. :(
2015. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/422 anonim ***** válasza:
76%
Én is elolvastam az egész "történetet" és olyan aranyosan kezdődött...Sajnálom, hogy így lett vége, de ha a párod részéről kihűlt a kapcsolat és nem is próbálja meg újraéleszteni, nincs mit tenni :( :( Szerintem nem túl gyakori az olyan apuka mint te, aki ahogy tudja oda rakja magát és küzd a családjáért és a kapcsolatáért is. Sokan örülnének ilyen társnak, hidd el. Sok erőt kívánok a továbbiakban!!!
2015. szept. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/422 anonim ***** válasza:
27%
Ez mar nem szules,utani depresszio,nekem is volt olyan es nagyon nem ilyen...egyszeruen megunt teged,tudja jol hogy odaig meg visza vagy erte,es azt tehet veled amit akar! En a helyedbe,elengednem,soot en mondanam,neki hogy tavozzon,es gondolkozzon,el egy kicsiket,adnenk,neki 2 hetet,egy nappal nem tobbet ennyi ideje lenne ra,hogy dontse,el hogy veled vagy nelkuled,es ezt mindet hatarozottan,mondanam a helyedbe! Olvastam,hogy levette a gyurut is? Vedd le te is,ne lassa rajtad! Sajnos a kutya is megvessz,jo dolgaba....
2015. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/422 anonim ***** válasza:
24%

ja ha látja rajtad, hogy kiteszed akkor majd teper.

minek maradjon?

menjen amerre akar.

mehet szépen dolgozni és oldja meg, ja hogy azt nem akarja? szarnám le!

2015. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/422 anonim ***** válasza:
25%
En ahogy az irasaidbol,eszre vettem egy normalis kaliberu ferfi vagy,aki meg allja a helyet a nagy vilagban,es tudja mi a dolga,kotelesege,a csaladja irant is! Figyelj mi innen nem tudjuk,mi okozza ill.okozta az elhidegulest,de ha semmi okot,nem adtaul,ra hanem lyen lett ugy mond magatol,akkor ne sajnald,ilyen not hidd el nem szabad sajbalni,meg ha gyereked is van tole ,mert sajnos kijott akkor az igazi enje,hogy valo Jabar milyen hogy hajtsa a vere,nem tud egy ferfi mellet sem megallni!234 es voltam
2015. szept. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!