Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/422 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket nagyon rendesek vagytok. még kivárok... ...valameddig... még reménykedem...
2015. szept. 11. 20:35
 242/422 A kérdező kommentje:
Hölgyeim! Segítsetek. Mondjatok olyan dolgot, amivel kitudnék belőle csalni valami szeretetet némi sajnálatot. Hátha megtörik a jég. Valami turpisság is jó lenne :) Mit szerettek csajok, mi az amiért valakibe vissza vagy beleszerettek?
2015. szept. 21. 10:32
 243/422 anonim ***** válasza:
19%

szerintem ezt korábban kellett volna.

ha magamból indulok ki, én szeretem ha egy férfi férfi és nem papucs. utólag már nem orvosolható, ha erről lenne szó. hány hónapos most a kicsi?

plusz a gyerek mellett az elején amúgy is nehéz még az apával is foglalkozni, ha mindig "talp alatt" van mindig, az tényleg irritáló tud lenni. dolgozol amúgy?

de így nem sok értelme találgatni összevissza.

2015. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/422 anonim ***** válasza:
80%

jesszus állítsd már be le magad.

egy nyalogatós kiskutya vagy, ebből lett elege.

nem fog újra beléd szeretni és kész.

ha loholsz utána minden tiszteletet elvesztel.

engedd el, csomagoljon, menjen.

2015. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/422 A kérdező kommentje:
a baba egy éves, én dolgozok és jól keresek. nincs semmi káros szenvedélyem, haza adom minden pénzem. a gyerekkel mindent megcsinálok, fürdetem, etetem, tisztába rakom, sétálok vele vannak közös programok is. én SOKKAL türelmesebb vagyok a babával mint anya. nem bántani akarom. egyébként nem érzem magam nyálasnak, és penyének se. EDDIG minden ment patentul. de tényleg. naponta kérdeztem tőle, hogy minden oké? ha valami baj van szóljon. minden szavát lestem 5 éven keresztül. akkor nem értem...
2015. szept. 21. 13:24
 246/422 anonim ***** válasza:
94%

Ő mit mond, mióta romlottak meg a dolgok? Nem lehet, hogy nagyon belesüllyedtetek a szülőszerepbe (anyának hívod)?


Szerintem nem vagy papucs attól még, mert segítesz neki, sőt. A nőt kellene talán meglátni benne újra, és azzal segíthetnél neki, hogy ő meg a férfit meglássa benned. Hogy ezt mivel tudod nála elérni, az mindenkinél más, ehhez nem árt tisztában lenni a másik szeretetnyelvével, vagyis azzal a kommunikációs formával, amin keresztül azt érzi, hogy szereted:

[link]

2015. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/422 anonim ***** válasza:
22%

pont erre írtam hogy JÓDOLGÁBA!

kinyaltad a seggéd, menjen akkor dolgozni, legyen egyedülálló anya és oldja meg egyedül, majd akkor már nyalná a seggéd minden percben.

amíg ilyen puhány vagy, le fog téged tojni, mert vled mindent meg lehet tenni.

szépen tedd ki otthonról, aztán nézd, hogy mi a reakció

- ha elkezd teperni, akkor egyértelműen csak a pénz kell neki

2015. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/422 A kérdező kommentje:
azért nem merek ilyen drasztikus lenni és azért várok ki, mert abba bízok, hogy hátha tényleg valami hormonális dolog...
2015. szept. 21. 16:03
 249/422 anonim ***** válasza:
60%

fúúú bocs de te nagyon idióta vagy.

kihasznál.

valszeg van más aki vakargatja a lába közét, tőled meg jó a pénz, meg a lakhatás. kihasznál, te meg hagyod.

de magadra vess

2015. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/422 anonim ***** válasza:
33%
En is irtam mar neked egy jo par valaszt,de egyszeruen ugy tunik hogy remenytelen vagy! Nyugodtan szaladj,olYan szeker,utan ami nem vesz fel...hat most vegulis mit varsz I nen most oszinten? Ja amugy en vagyok az aki eloszor,irta neked hogy legyel ferfi a talpadon,mert nem minden nonek,jon be a papucs ferfi...meg mondom a frankot nekem se kellenel,a parod helyebe tuuul,nyalas,tul papucs vagy egy ferfi legyen ferfi!! Ne egy labtorlo,mert te nagyon annak a szerepet vetted magadra! Na tovabbi,jo futkosast 😄good luck...
2015. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!