Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adhatok a sógornőmnek petesejtet?

Adhatok a sógornőmnek petesejtet?

Figyelt kérdés

A testvéremék nagyon szeretnének babát 31-33 évesek. a sógornőmképes kihordani de nincs petesejtje. Már sok mindent végigjártak de ez a lehetőség maradt.

1. adhatok -e én petesejtet?

2. Mi a folyamata ennek?

25 éves vagyok,


2009. okt. 1. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a testvéred lesz az apa,akkor nem,mert a kicsinél vérfertőzés lenne.
2009. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a vérszerinti testvérem. Bár én ugyanúgy szeretem.
2009. okt. 1. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a dolog, amiről csak szakorvos tud felvilágosítást adni. Mi most kezdtünk bele a lombikprogramba. Lesz nekem is petesejt leszívás. Ez elsősorban hatalmas mennyiségű hormoninjekciókkal jár. Ha úgy gondoljátok (te, és a tesódék) akkor menjetek el egy meddőségi intézetbe és ott tudnak kellő információt adni (ajánlom,hogy magánklinikára menjetek). Nem biztos, hogy a magyar jogszabályok megengedik a "családon belüli" petesejt adományozást.
2009. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy tudom, hogy női családtagnak adhatsz, de tényleg az a biztosabb, ha elmentek közösen egy meddőségibe.

Mindenesetre gyönyörű, megható dologra készülsz :) Annyira jó ilyenekről hallani!

2009. okt. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem adhatsz, mert nekem egy ismerősömnek akinek szintén nem volt petesejtje azt javasolták a Kaáliba, hogy keressen magának petesejt donort!

Ő viszont ebbe nem akart belenyugodni, és elkezdte szedni a Gynex cseppet,és fülakupuntúrára járt. Néhány hét múlva visszament a Kaáliba és a dr.nő nem akart hinni a szemének, hogy teljes eegészséges petesejtjei lettek. Meg is csinálták a lombikot és most néhány hetes terhes!

Tanulságos történet! Nem?

2009. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!