Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mással is történt már olyan,...

Mással is történt már olyan, hogy amint a férje megtudta, hogy nála minden rendben van, olyan lekezelővé vált?

Figyelt kérdés
Az andrológiai eredménye nagyon jó lett a páromnak és most azt veti egyfolytában a szememre, hogy miattam nem sikerül a baba :(((. A vérvétel eredményem csak 1 hét múlva jön meg, sajnos csak azután derül ki mi a baj...
2009. szept. 30. 15:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak. Én nem szülnék neki, az ien ember nem való apának. Az én apám sohasem szeretett engem. Nagyon ivott is mindig és egy öntelt majom volt mindig. Anyám le élte vele az életét és én mindig haragudni fogok rájuk amiért így kelett felnőnöm. Csak azért írtam le a példámat, hogy tudj mérlegelni. Még nem késő, hogy megszabadulj töle. Később csak rosszabb lesz az ien ember!
2009. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekünk most a kistestvér nem jön össze, valószínüleg a szoptatás miatt felborultak a hormonjaim...mindenesetre valószínűleg bennem van a hiba. A férjem próbál vígasztalni, amikor látja rajtam, hogy el vagyok keseredve amikor megint megjön.... Pedig kettőnk közül Ő szeretné jobban a második gyermeket.... Azt hiszem nincs meg kettőtök között a kölcsönös tisztelet és harmónia.
2009. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog,tudom,de vmit csak szerethetsz benne,mert különben nem mentél volna hozzá!

Lehet arról van szó,hogy a lelke mélyén félt,hogy vele van a baj és most felszabadult,hogy mégsincs gond a férfiasságáva,Ő így éli meg,ezért hangoztatja...

Vhogy úgy érzem,nem lehet Neked jó,hogy így nyilatkozunk a férjedről,én nem akarok ítélkezni!

Beszélj Vele!

2009. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Várd meg a véképed eredményét és beszéljetek erről.Valamiért csak szereted ha gyereket szülnél neki,nem?Nem ítélkezem a férjed felett,hiszen senki sem tökéletes.Lehet te is makk egészséges vagy,csak azon párokhoz tatoztok akiknek hosszú ideig nem jön a baba!De ha a vérképed rendben lesz,vágjál neki vissza,hogy te sem vagy hibás,te is egészséges vagy,ne okoljon téged emiatt,hanem ha eggyüt akartok gyereket,nyugodtan,megfontoltan,higgadtan várjátok amíg megfogan.

Értehető a párod nyugtalansága,de nem elképzelhető hogy mégis miatta van az h nem jön a baba?

-stresszel

-dohányzik

-nem megfelelően táplálkozik

-és még számtalan okot írhatnék...BESZÉLJETEK,ÉS REMÉLEM BOCSÁNATOT KÉR TŐLED!!!

2009. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, iszonyú érzés lehet. Nálunk fel sem merült ez a kérdés, pedig én kicsit túlsúlyos vagyok, lehet, hogy ez a baj.


Annak a válaszolónak üzenem, aki elveszítette a babáját, hogy nagyon sajnálom ami vele történt, de ha attól félt, hogy a férje olyanokat fog gondolni, akkor ott sem lehet minden teljesen rendben.

2009. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A párodat nem ismervén nem szeretnék rosszat írni róla de kicsit együttérzőbb is lehetne hisz egy babához ketten kelletek és egy házasságban együtt kelene megoldani minden problémát!Mi a párommal 1 éve próbálkozunk és még nem jött össze.Most merült fel a kérdés hogy orvoshoz megyünk és nem ellenkezett sőt mondta hogy teljesen megérti a dolgot.Már nagyon szeretnénk mi is babát de nálunk mindíg az első a párbeszéd.Sosem itélkezünk előre hisz a párod még azt sem tudja hogy te egészséges vagy e.Remélem egészséges vagy és hamarosan összejön. Sok sikert az összezörrenés ellenére is.
2009. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!