Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiderítették, hogy PCO-s...

Kiderítették, hogy PCO-s vagyok! Akinek szintén ilyen betegsége van, hogy érzett, mikor megtudta?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak akkor eszméltem rá, miről van szó, mikor hazaértem az orvostól és leültem a gép elé, minél több infóért. Megtaláltam a PCOS magyar oldalát, ahonnan rengeteg dolgot megtudtam. Először kicsit elkenődtem, de a sikertörténeteket olvasva megnyugodtam, hogy nincs minden veszve már ami a babavállalást illeti. Ez két éve volt. Gyógyszerekkel sikerült teherbe esnem, de sajnos elment a baba. Utána erősebb kezelést kaptam, és most itt ül a 4,5hónapos kislányom az ölemben. Ha babavállaláson gondolkodtok, ne aggódj, nem lehetetlen, sőt!!!!

2009. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem estem kétségbe, mert tudtam, hogy kezelhető ... most szépen szedem a gyógyszereket, amiket felírt a doki, s minden hónapban megyek szépen hozzá, s mindig várom a kis csodánkat ... tudom, hogy nemsokára megérkezik!

...

Mik a tüneteid, s mivel kezelnek?

2009. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Múlthéten voltam nőgyógyásznál!Másnap vissza kellett mennem vérvételre és hüvelyi ultrahangra!Jövő héten jön meg az eredmény,vagyis akkor kell visszamennem!Addig megöl az ideg!Mikor megkerestem a neten,h mi is van ráírva a papírra,és azt,h mi lehet a következménye...azt hittem elájulok!Egész héten sírtam és most is nagyon ideges vagyok!Nagyon szeretnék babát és félek,h talán valami baj van!
2009. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A tüneteim (most így utólag visszagondolva már tudom, hogy a betegség miatt vannak), hajhullás, izzadás, ezeket előtte nem szoktam érezni...

Nekem a doki diana 35-öt írt fel, hogy kb 1 évig kell majd szednem, és ettől rendbe jön a testosteron szintem, mert az kicsit magas..

azt mondta, ha teherbe szeretnék majd esni később, akkor gyógyszeres kezelés mellett fog majd ez bekövetkezni.

kicsit elment most a kedvem a babavállalástól :-(

2009. máj. 14. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első vagyok. Ne idegeskedj! A www.pco-szindroma. hu oldalon is olvashatsz rengeteg sikertörténetet és lásd az én példámat is. Az első kezeléstől sikerült teherbe esnem, bár a baba nem maradt meg. Utána megműtöttek, jött a következő kezelés, és itt a csodálatos kisbabám. Nyugodj meg. Az idegeskedés nem segít. Olvass minél többet; tudj meg minél többet és meglátod, nem olyan sötét a helyzet. Fel a fejjel!
2009. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást, aranyos (ak) vagy (tok)!!!
2009. máj. 14. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút értelek, én is nagyon odavoltam. Most készülök a laparoszkópiás műtétre. De figyu, ugye ehhez kellett a férjem eredménye, és az tökéletes :). Megnézték a pajzsmirigyem, az is o.k. Műtét közben megnézik a petevezetők átjárhatóságát, és ugye a műtét lényegét is megcsinálják (kiégetik a felesleges tüszőket). Namost, minden vizsgálaton túl leszünk, és utánna szabad az út a baba készítéshez. Ne izgulj, kiderült a bibid, és már csak kezelni kell! Nem fog hullani a hajad, rendszeres lesz a menszid, és amikor majd babát akarsz, akkor nem kell évekig próbálkozni sikertelenül, mert tudják mi a bibi. Szóval, FEL A FEJJEL!!!!!
2009. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!