Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt hasonló betegsége valakin...

Volt hasonló betegsége valakinek? Hogy baba nélkül hogy lehet élni? össze vagyok törve.

Figyelt kérdés
Sokmindent olvastam már és a kétségbeesés határán állok. Már nagyon készültem a babára 30 éves vagyok. Két hete nagyon erős fájdalommal kórházba kerültem ahol az egyik petefészkem felét ki kellett operálni, a másik petefészkem sem teljes mert 10 éve cisztás voltam. Az orvosom endometriózist állapított meg és igen súlyos formában. Azt mondta ha nem kapok injekciós kezelést rövid időn belül meddővé válok. A kezelés pedig abból áll hogy klimaxot idéznek elő se menzesz se peteérés legalább fél évig. Ha elhagyják a kezelést utána is nagy esély van hogy visszatér a baj és akkor ki kell venni apránként mindent. 1 hónap múlva kezdené el. Azt mondta ha gondolom 1 hónapig próbálkozzak a babával, mert a legjobb megoldás a baba lenne mivel a mensi elmaradása javítja a helyzetem, de most csak a csoda segíthet hogy teherbe essem. Leültem a párommal elmondtam neki.Hogy van egy hónapon hogy legalább az esélyt megadjam magamnak, de ő teljesen elzárkótott tőle. 35 éves még a szüleinél él összeköltözni sem szeretne még velem mert nem érzi hogy kész rá elszakadni tőlük. 8 éve van állandó nagyon jól fizető munkahelye tehát ez sem lenne akadály. Én voltam az első az életében 2 évvel ezelőtt nem is akar mást, nem jár szórakozni nincsenek barátai stb. Mégsem ment bele. Teljesen össze vagyok törve. Volt hasonló betegség valakinél? Egy baba nélkül nem tudom van-e értelme az életnek. Írjatok légyszi.
2008. nov. 17. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon megrendített az amit írsz.Én nem vagyok beteg köszönöm Istennek, de úgy érzem bátorításra van szükséged.Kérlek ne add fel és beszélj mégegyszer a pároddal mert én magamról tudom nagyon lelkis vagyok és nem bírnám elviselni ha nem lehetne gyerekem.De kérlek ne add fel, ha mégsem lehetne ha mégserm sikerülne van még megoldás!

Szurkolok hogy sikerüljön!

2008. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne legyél pesszimista! Bízzál egyrészt a gyógyulásodban, másrészt abban, hogy ha esetleg nem lehet babád, akkor is meg fogod találni életed értelmét! Mert van értelme úgy is az életnek, csak meg kell találni! Sajnálom, hogy a párod így gondolkodik, de nem tehetsz semmit. Esetleg elgondolkodhattok a kapcsolatotokról, mert bár nem ismerem egyikőtöket sem, de lehet hogy valami nincs rendben ilyen téren...
2008. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak,először is azért mert ilyen párod van,aki tulajdonképpen nem érti meg,hogy te neked mi a fontos és mennyire szeretnél babát.Ezen a kapcsolaton el kellene gondolkodnod.Kivánom,hogy sikerüljön a baba esetleg egy olyan párral aki szeretne gyereket.Nekem is sok bajom volt a babát illetően 4-évig vártunk rá nem jött össze,de amikor a doki mondta,hogy most kellene próbálkoznunk akkor ezt a párom elfogadta bár biztos volt olyan gondolata hogy már megint "rendelésre" kell csinálnunk.Végülis nem sikerült így maradt a lombik és ez nálad is szóba jöhet ha vélatlenül nem sikerülne.Azt kivánom hogy találd meg a megfelelő partnert a babához és sikerüljön természetes úton.


Egy 8-hós kisfiú anyukája

2008. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen van 1 unokatesóm ezzel a gondal.Volt egy méhenkívüli terhessége,ezért kivették a fél oldali petevezetőjét,és a petefészkét is.A másik petefészke meg teljesen cystás volt és az az oldali petevezetője is 60%-ban el volt záródva.Ezért javasolták Neki a lombikbébi programot,mondván ne próbálkozzanak simán,mert abból is csak méhenkívüli terhesség lenne,és minél gyorsabban csinálják annál jobb,mert nem sokáig fog működni a maradék petevezetője sem.Elmentek a programra ami elsőre nem sikerült,mindenről lemondott.De a veszély miatt továbbra is védekeztek.Ennek ellenére egyszer csak azt veszi észre,hogy terhességi jelei vannak!Képzeld el,hogy mind ezek ellenére spontán teherbeesett, 4 éves a lánya!!Ne keseredj el mindíg van remény!!!
2008. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom de remélem minden rendbe jön!! A párodhoz inkább nem fűzök semmit inkább.....De remélem meggondolja magát!! Szorítok!
2008. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok. Tudom hogy a remény hal meg utoljára, de azért nagyon nehéz főleg hogy nincs mellettem egy megértő pár.
2008. nov. 17. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha ne add fel,igazuk van az előttem szólóknak!!!Az egyik rokonomnak megmondták,hogy abbahagyhatja a fogamzásgátlót,nem lehet gyereke,a következő havit már ne szedje be.Még abban a honapban,mikor még szedte a tabit,spontán teherbeesett!!!a természet utat tör magának ne félj!A párod meg meglehet,hogy nem az igazi!
2009. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!