Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mással is történt már olyan,...

Mással is történt már olyan, hogy amint a férje megtudta, hogy nála minden rendben van, olyan lekezelővé vált?

Figyelt kérdés
Az andrológiai eredménye nagyon jó lett a páromnak és most azt veti egyfolytában a szememre, hogy miattam nem sikerül a baba :(((. A vérvétel eredményem csak 1 hét múlva jön meg, sajnos csak azután derül ki mi a baj...
2009. szept. 30. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de jo bunko férjed van, ilyennek én nem is szülnék!
2009. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
hát én sem, bocsi, de nagy tapló!
2009. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Húú, most nagyon felidesítettem magam a kérdéseden... :( Inkább nem is írok semmit, mert kimoderálnák úgyis).
2009. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Szegénykém. Én vérig lennék sértődve, ha a férjem ilyen lenne velem.

Persze, biztos ő is ideges, hogy nem jön a baba.

2009. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
1. vagyok, mikor elhalt a babànk, akkor se hibàztatott soha a férjem söt... Ez nem idegesség, spontàn tusko /bocsi még 1x/
2009. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálom, hogy fájni fog amit most írok, de gondolkozz el vele akarod-e leélni az életed, ha ilyen fontos helyzetben nem úgy viselkedik, ahogy kellene. Igazi modortalan, buta, érzéketlen ember az ilyen. Ez felveti a legfontosabb kérdést: Szeret ő egyáltalán?
2009. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos nem szülnék Neki gyereket.Az rendben van, hogy Ő is ideges, de ez nem mentség rá.Ha valami gond is van, azt együtt kell megoldani,a házasság erről is szól,többek között.
2009. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

kicsit más story de leírom.

Februárban babás lettem,elsőre sikerült,boldogok voltunk.

Májusban elhalt a babám és azt sem tudtam,hogy mondjam meg a páromnak.

Azt gondoltam egyből, majd azt mondja vagy gondolja,hogy erre sem vagyok képes,hogy kihordjam és majd megútál stb.,félet hazamenni.Persze magam hibáztattam az egészben!(így utólag tudjuk hormonok miatt történt)

Mikor előadtam neki zokogva,teljesen megértett és vígasztalat,mellettem állt mindvégig!Nem fordult el tőlem!

Nem tudok a férjedre mit mondani ne haragudj,talán csak annyit nem Ő az igazi...

2009. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Normális ember ilyenkor inkább melléd állna és próbálna segíteni, támogatni. Tényleg gondolkodj el kettőtökön. Ha majd sikerül és véletlen történik vele valami (elesik, beüti a fejét), azért egyenesen rossz anyának fog tartani?! Egy ilyen ember mellett borzasztó lehet élni. Enyhe kifejezés amiket írtak róla, de sajnos ez nem az az oldal ahol jellemezni lehetne. Tényleg egy ilyennek akarsz gyereket szülni?
2009. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Csak nehogy a nagy egoja kalandozásokra vigye...

Én azt gondolom, jó, ha őszintén beszélsz vele, elmondod neki, hogy mennyire bánt a viselkedése és a megjegyzései... Bár nem ismerem, de látatlanban úgy sejtem, ő még biztosan nem érett egy babához...

Nagyon drukkolok Neked, hogy mielőbb meg tudjátok ezt beszélni!

2009. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!