Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Jó volt az...

Mi a véleményetek? Jó volt az időzítés?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 30. 14:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szólj a dokinak vidd el ezt a skálát amit mértél. Mert ha esetleg már volt pozitív teszted csak elment azt okozhatja sárgatest hormon hiánya arra meg csak akkor fogsz rájönni amikor esetleg az ötödik Babádat veszíted el. Barátnőmnek kettő elment sajnos egy 14 hetesen a másikat a kb. 6 hetes uhnál már zsugorodva látták. Felírták neki a gyógyszert és semmi gondja nem volt egészséges kislánya lett. Már 3 éves. Nekem ahhoz hogy terhes maradhassak Costylbegytet kellett szednem volt peteérésem csak nem alakult bent úgy a környezet hogy megmaradhasson. Ezzel beállították.
2009. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet félre érthető voltam. Nem más baját akarom rád beszélni hanem azt mi nem tudhatjuk hogy a mi hormonjaink hogy dolgoznak, nem tudjuk hogy belül hogy zajlik nem veszünk észre cisztát, méhnyakrákot csak amikor már van és esetleg késő. Mindenkit akiről tudom hogy kimarad Neki nem rendszeres ritka menzesz stb stb... Ba..ogatom hogy menjen orvoshoz legyen erőszakos mert nem ez a természetes, mert ha Én nem lettem volna az akkor nem lehetne már késöbb Babám. Doki elküldött vérvételre (nagyon sokadik kérésemre amikor már nem voltam kedves vele. 14 éves korom óta orvosom 21 vagyok 19 hetes terhes.) és mint kiderült a legnagyobb ellenségem a szervezetem volt. Azt mondta hogy idén lehet(!!!) még összejön de ha nem akkor ne hozzá menjek hanem a budai meddőségi klinikára aminek az elérhetőségét is felírta. Azért piszkálok mindenkit a dokival Téged is így ismeretlenül.

2009. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

KÖszönöm, de nem veszem piszkálásnak.

Nekem mindíg rendben van a mensim, nem maradt ki, és általában 28-31 napos, egy olyan alkalom volt idén hogy 34 lett. A görbém miatt aggódtam, mert volt aki azt mondta hogy nem jó hogy ugrál, szerintem 1-2 tized fok még nem gond.De lassan aktuális a nődoki éves vizitre kell mennem. :-)) majd megkérdezem hogy 4 hónap után mit gondol?

2009. okt. 12. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!