Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Jó volt az...

Mi a véleményetek? Jó volt az időzítés?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 30. 14:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
NAgyon furcs, mert az émelygésem más mint szokott, a fejem pl soha nem fáj mensi előtt most igen kb 3 napja. a mellem pl a mhóban minden lépésnél fájt, most csak feküdni nem jó rajta, a fémes íz? nem figyeltem ilyeneket. Görcsök sehol, inkább furi kicsi fájdalmak , néha picit szurkáló, néha tompa, nem is tudom hol érzékeny talán küldök alatt , és kicsit jobbra.?
2009. okt. 9. 14:30
 12/23 A kérdező kommentje:
mai görbe: [link]
2009. okt. 9. 14:31
 13/23 A kérdező kommentje:
az előbb köldököt akartam írni.
2009. okt. 9. 16:00
 14/23 A kérdező kommentje:
még milyen tüneteid voltak?
2009. okt. 9. 16:03
 15/23 A kérdező kommentje:
Ma reggel tesztelte :-(((( negatív lett
2009. okt. 10. 07:52
 16/23 anonim ***** válasza:
lehet késöbb fogja mutatni nekem 5 hétig - volt és csak 6 héten lett pozitív. Kitartást nekem ezek voltak csak a tünetek késöbb próbálj tesztelni. Nagyon drukkolok
2009. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36,5 az átlaghőd. Ha nem vagy kitartóan minden reggel lázas ez már nem megy le vegyél egy nagyon érzékeny tesztet. Volt már ilyen hogy 37 felett volt folyamatosan. Próbáld egy hét múlva. Nekem is végig 37 felett volt és nem értettem hogy miért 6 hetesen már tudtam. Várj 1 hetet és tesztelj még egyet. ez már tuti ilyen marad a kis fájdalmak általában szallagnyúlás a méhben ugyhogy azok is jók. Menj dokihoz hogy nézzen meg ultrahanggal azzal látni fogják ha már van.
2009. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

szerintem mensi lesz, a hőm mára

[link]

ráadásul tegnap este már volt egy kis barnázás, de akkor még bizakodtam, de a reggeli hőm miatt gondolom már ennyi volt.de majd most:-))))))

2009. okt. 11. 10:47
 19/23 anonim ***** válasza:
pedig ez jól alakult nagyon. Nekem ilyen leesésem nem volt. Sajnálom. Dokival nem beszéltél még? Vagy voltatok esetleg már régebben?
2009. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

pont egy éve voltam, de csak az éves vizsgálaton, bár beszéltünk róla hogy lassan jöhet a baba, azt mondta hogy szerinte minden rendben van, mármint nem volt akkor semmi olyan gond amit esetleg ultrahangm ill a vizsgálattal látott volna. Azt mondta hajrá.

Szóval ennyi, de az engem megnyugtat hogy a hőm szerint nagyjából jól működök, lehet hogy a kihagyott napok valamelyike volt itt a gond:-) remélem csak annyi.

2009. okt. 11. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!