Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem volt jó az időzítés, vagy...

Nem volt jó az időzítés, vagy más gond van? Aki ért hozzá, ebből lát valamit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kevés akció volt, ez a hónap sajnos így sikerült. Csak az ovu előtti és körüli alkalmakat jelölöm.

[link]


2010. jún. 30. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A görbéd alapján nincs más gond, sőt akár abból az ovu előttiből is összejöhetett volna a baba. De még ha teljesen egészségesek vagytok is, akkor is kb. 30% az esélye a babának, még ha jó időben is szeretkeztek, így a következő két hónapban is neki kell állnotok:)
2010. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Úgy reménykedtem, hogy összejön. Az első azonnal jött, most meg már régóta nem sikerül. Már felmerült bennem, hogy elfáradnak a kiskatonák, vagy kevesen vannak. Végül is öregszünk.
2010. jún. 30. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a következő hónapban sem jön össze, akkor kérd meg a dokidat, csináltasson egy hormonvizsgálatot. Lehet, valami bagatell akadály van, amiért nem jön össze, amit pár hét alatt kiküszöbölsz:) Én drukkolok neked!
2010. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2010. jún. 30. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:

én arra tudok gondolni, ha optimistán vesszük a dolgokat és tegyük föl, mindketten rendben vagytok.


ez csak feltételezés: kb. 19 nap hajnalban megtörtént a tüszőrepedés (a petesejt 12-24 óráig megtermékenyíthető, de legjobban az első órákban)

a hímivarsejtek kb 2 napig élnek, de náluk is jobb, ha az első órákban

ezért fontos lett volna az utolsó + nap estéjén együttlenni. lehet, hogy pont rosszul jött ki és épp lekéstetek róla. (mert a 16. nap esti? együttétből 18. nap estig bírták a kis katonák. a petesejt meg ha hajnalban szabadult ki, akkor kb. 19. nap koraestig bírta) következő hónapban próbáljatok a + és a - napon is együttlenni

2010. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, remélem igazad van.:)
2010. jún. 30. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van,legalább a pozitív napokon legyetek együtt és persze az első - napon
2010. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!