Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Jó volt az...

Mi a véleményetek? Jó volt az időzítés?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 30. 14:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha már nem esik megint le drasztikusan akkor igen. egy leesésnek kell lennie esetleg a beágyazódásnak max. de azt nem mindenki tudja mérni és az csak egy reggelre vonatkozik

2009. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mi számít leesésnek?
2009. okt. 1. 08:37
 3/23 A kérdező kommentje:

Ma reggel megint csak 36.8-at mértem.

???

2009. okt. 1. 08:38
 4/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem vehetsz majd hét közepe felé egy tesztet mert már a leesés meg volt.az első magas hőmérséklettől (peteérés) 5-7 napon belül van a beágyazódás. 10.01-én írtam Neked!

2009. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az átlag hőd 36,5 most viszont ha minden jól megy felette vagy folyamatosan. Minden esetre Én drukkolok
2009. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást, mhét óta így alakult a hőm.

[link]

2009. okt. 5. 13:03
 7/23 anonim ***** válasza:
Szia! Ismét Én vagyok. Tesztet csináltál már? Szerintem ez nagyon jól néz ki! Maradjon így!
2009. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Szia,


Nagyon köszönöm, hogy igy figyelsz rám , azóta ennyi változott.

[link]


Ja nem csináltam tesztet, de még csak 13 nap telt el, gondoltam várok szombatig.szerinted nem kéne?

2009. okt. 8. 13:19
 9/23 anonim ***** válasza:
Basszus! Ne várj a teszttel! Nekem ugyanilyen volt már Babásan. Szorítok hogy minnél hamarabb sikerülhessen Neked is. Szedjél nagyon sok vitamint. Én femibion 800-al kezdtem már csak a 400-as kell (12 hét után). + c-vitamint és kálciumot szedek. Szerintem itt már Baba van. Írj majd egy eredményt
2009. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
melled nem érzékeny? fémes iz a szádban? ilyen korán még hányinger nem igen szokott lenni de kis émelygés igen. Olyan kis gyomorgörcs szerű. Ha görcsölést érzel az ne ijesszen majd meg esetleg ha pozitív tesztet csinálnál.
2009. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!