Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem mi lehet ez? Mitől...

Nem értem mi lehet ez? Mitől van? Kérlek írjatok

Figyelt kérdés
Aug 27 e körül kelett volna megjönnie, nem jött meg.rá egy hétre csináltam egy tesztet ami halvány és vékony de végülis pozi lett.Aztán másnap elmentem orvoshoz és ő azt mondta,h nem lát terhességet.Továbbra sem jött meg így orvos után 1 héttel teszteltem mégegyet,ami negatív lett. ez volt kb másfél hete.Erre tegnap megjött de ilyen nyúlós!ez mitől van? volt baba és elment?
2009. szept. 30. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Pozitív, aztán negatív, aztán menszesz. Baba volt és elment. Sajnálom.
2009. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Több,mint valószínű,h babás voltál.Sajnálom,h így alakult.
2009. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de hát az orvos nem látott semmit... pedig az elmaradt mensi után 2 héttel voltam nála
2009. szept. 30. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elmaradt mensi után 2 héttel még nagyon apró, azért nem láthatta a doki.
2009. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

De az orvos nem mondott semmit? Csak annyit közölt, hogy nem lát terhességet és nem mondta hogy mitől késhet, hogy várj még pár napot és ha nem jön meg akkor, esetleg vérvizsgálat? Vagy valami? Nem kellene-e kideríteni a probléma okát? Főleg ha babát szeretnétek, egyébkként a nem várt után 2 héttel már petezsákot látni kellene UH-on, kivéve ha nem akkor volt a peteérésed amikor gondolod, hanem később akkor nem most kellett megjönnie.

2009. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem mondott semmit! írt fel Norcolutot,de hánytam tőle ugyhogy nem szedtem be
2009. szept. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!