Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 napra jött meg, de miért?...

22 napra jött meg, de miért? Kérlek nézzétek meg a görbémet is. Nem értem.

Figyelt kérdés
A ciklusom mióta abbahagytam a fogi gátló szedését nem akar beállni.35-46 napra jön meg.Elmentem dokihoz írt fel clostyt.Egy havit szedtem be akkor két hónapig meg is jött aránylag jó időben.Most viszont 22 napra jött meg mi lehet az oka?Volt pé, vagy nem?Segítsetek.Egyik ismerősöm teakeveréket javasolt.Mit gondoltok beválik?Vagy menjek endokrinológushoz?
2009. máj. 20. 07:14
 1/3 A kérdező kommentje:
2009. máj. 20. 07:15
 2/3 Grófházy ***** válasza:

A closty nem a iklust hivatott rendbetenni,hanem petefészek stimuláló.

Esetleg egy vérvétel soket segítene a 3. és a 21. napon.

Nekem is ilyen gondom volt,és a vérvétellel kiderült,hogy mi volt a gond.

Kaptam rá tabit,és utána beállt 30 naposra.

2009. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a peteérésed ebben a ciklusban a 11-12. napon, a tüszőrepedés a 13. napon volt. Viszont ennek függvényében a luteális szakasz rövidebb, mint 10 nap, ami sárgatestelégtelenségre szokott utalni. Ezt viszont könnyen kezelhetik. :)
2009. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!