Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MIért nem megy fel a hőm?...

MIért nem megy fel a hőm? Nézzétek meg a görbémet!

Figyelt kérdés

Babát szeretnék de a görbémmel SZERINTEM velemi nincs rendbe.. de tüneteim vannak bár lehet beképelem már:S:S

[link]


2010. máj. 7. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínű eztán megy majd minden nappal feljebb:-)
2010. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

akkor még nincs minden veszve? mert valaki meg azt irta a görbémre egy másik kérdésnél hogy nincs elég magasan..

remélem össze jön a baba érzek ezt azt...

2010. máj. 7. 19:11
 3/13 anonim ***** válasza:

szia!

én úgy tudom, hogy nem mindenkinek megy fel a hője akár 37 felé. nem vagyunk egyformák, úgy tűnik halvérű vagy :)

ezzel nincs semmi baj.

2010. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelek szerint csak most volt ovud, 6-án. Az ovuteszt és a nyálka legalábbis ezt mondta, itt elindult felfelé a hő is, szerintem jó időkben voltatok együtt is, innentől csak menjen felfelé és tök jó lesz:) hajrá!
2010. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát remélem össze hoztunk vmit:)

volt aki azt irta h nem jó nem megy fel stb, és megilyedtem..:(

2010. máj. 7. 21:19
 6/13 A kérdező kommentje:

még annyit kedves 21:03

hogy ezt honnan állapitottad meg?

csak h én is kirujam magamnak értékelni mit kell figyelni?

2010. máj. 7. 21:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy az ovuteszted 4-én volt pozitív, innentől számított 24-36 belül történik meg általában a tüszőrepedés, ezen kívül még a nyálkát kell nézni, meg a hőt, a nyálka még 6-án is jó volt, és a hő az tüszőrepedés után közvetlen kezd emelkedni, de 2 tizedet biztosan feljebb megy, ez volt 6-án. Hát ez alapján valahogy. EZ a 16. napod. Nekem most a 19. napon volt ovum.
2010. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
* 24-36 órán belül
2010. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
értem.. hát ovus pluszos napon kispárnáztam a popsim alá.. aszittemn akkor kel tegnap nem figyeltem erre ma meg párom dolgozik szoval nem tudunk ma együtt lenni attol még összejöhet nem?
2010. máj. 7. 21:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid???Csak mert mi is babát szeretnénk és nekem is 21-26ig volt mensim.30 nap körül van neked is?Nem használok ovu tesztet és jo lenne tudni hogy jokor vagyunk-e együtt.Nagyon szurkolok hogy sikerüljön!!
2010. máj. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!