Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz pé-m? Nézzétek meg a...

Lesz pé-m? Nézzétek meg a görbémet.

Figyelt kérdés

[link]

sose volt még ennyi ideig vérzésem és a 14. napra már szokott jönni a tojcsi meg a többi..


2009. júl. 10. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy lesz-e péd, azt az ovuteszt tudná megmondani. A görbéből leginkább azt lehet megmondani, hogy volt-e, és hogy kb mikor.


Ez a leesés most esélyes, de tudnod kell, hogy az ovuláció jelenem a hőlesés, hanem a "hőfelmenés". Hőleesés több is van egy ciklusban (nézd csak meg az enyém első felét: [link] a tüszőrepedés biztos jele azonban az, amikor a hőd elindul felfelé, és fenn is marad a mensiig vagy a pozitív tesztig.

2009. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nem tudtam megnyitni a görbédet. csak az aggaszt hogy ilyen sokáig véreztem pedig nem szoktam, és még nem jön semmilyen folyás..
2009. júl. 10. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán most: [link]
2009. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem is volt már 10 napos vérzésem, sőt, 12 napos is. Szerncsére nem gyakrtan. Szerintem amíg nem válik belőle rendszer, addig nem probléma. De ha rendszeresen minden vérzés 12-12 napos lenne és erős, azzal mindenképpen orvoshoz fordulnék.
2009. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megyek jövö honapban a dokimhoz mert szeptemberben lesz átjárhatosági mütétem és akkor majd elmondom neki.
2009. júl. 10. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem múlt hónapban (május) volt ilyen hosszú a vérzésem, a 12 év alatt egyszer sem (meg remélem nem is lesz). Hormonálisan is , és rákszűrésileg is rendben vagyok, úgyhogy szerintem Nálad sincs semmi gond. Egy-egy ilyen hosszú menet belefér még szerintem. Júniusban viszont alig-alig volt valamim, igaz, 5 napos volt, de csak csipp-csepp. Ne aggódj, amig ez nem lesz rendszeres :-) (mármint a hossza)
2009. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!